Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ali ima kdo magnetni eliptični trenažer?

Default avatar

jana

Katerega imate?

Ali vas kdaj bolijo prsti na nogah in čutite mravljice v sprednjem delu nog?

Ali ga kod prodaja zaradi pomanjkanja prostora ali pa se ga je naveličal?

Prosim pišite mi na e-mail.

Jana
Default avatar

Cveka

Midva imava že dve leti Infinity. Nikoli nisem čutila mravljincev, nikoli me niso bolele noge in ne, ne prodajam ga:-)
Default avatar

Kirkir

Ja, jaz sem imela te probleme. Šit roba baje.
Default avatar

jana

Ali mi lahko prosim razložite pojem "šit roba" - ali so to navadni tračni orbitreki, ali je to odvisno od velikosti elipse, uteži, velikosti eliptika,...

Ne bi rada neke megalomanske mašine, ki je niti ne morem pospraviti v kot, ampak kvalitetno napravo za normalno ceno. Katera je to?

Če ima kdo konkretne izkušnje, bi prosila za mnenje? Za nakup se bom pa potem že kako pobrigala.

lp
Jana
Default avatar

Nemy

Mi imamo prav tako Infiniti. Res, da je večji in zavzame več prostora, vendar je narejen tako, da kolena ne trpijo in imaš občutek "naravnega teka". Je bil pa dražji kot so v povprečju. LP, N.
Default avatar

Cveka

Predvsem ne kupuj ničesar za 40k SIT. Kvalitetni eliptični trenažerji se začnejo pri cca. 60 - 70k SIT.
Meni je bilo pri nakupu pomembno, da je "hod" eliptičnega trenažerja daljši. To pa zato, ker ima večina eliptičnih trenažerjev precej skupaj ročke in kolo, kar privede do tega, da v bistvu bolj korakaš kot "tečeš". Moj "orbitrek" ima hod daljši, kar pomeni, da bolj posnema naravno delovanje telesa med hitro hojo/tekom.
Ne vem, jaz ga ne zamenjam za nič na svetu. Pri dveh otrocih nimam časa hoditi na aerobiko (zvečer ju nimam kam dat v varstvo), zato mi je predvsem pozimi to edina oblika vadbe.
Default avatar

Kirkir

Se strinjam s predhodnicami. Jaz sem ga kupila za 50.000. Kao znižan s 100.000, če verjameš v božička. Že takoj ko sem šla na njega, to ni bilo to. V fitnesu recimo sem bila komot gor 15 minut, pa nog skoraj nisem čutila, tukaj sem bila po petih minutah čisto hin. Pa še to drevenje ... Da ne govorim, da je bilo že po enem tednu vse razštelano, vse je škripalo ... Po hitrem postopku sem se ga znebila.
Aja, pa ne kupuj malega, ker je čist škoda denarja. Orng naprava zavzame orng prostora. Dvomim, da boš lahko orbitrek kar v kot pospravila. :))
Default avatar

mac

A pozna kdo znamko bremshey-
Default avatar

XXL

MI imamo Kettlerjevega in smo zelo zadovoljni.
Default avatar

geri

Mene so tudi boleli podplati in so bili mravljinčasti in to zato ker sem imela mehke copate iin isto je bilo pri kolesu,zato gonim orbija kar v kolesarskih čevljih ,od takrat nimam problemov.
lp geri
Default avatar

jana

Ali bi kdo znal povedat kako kvalitetna naprava je magnetni eliptični trenažer iz spodaj naštetih podatkov?

Kakšna je cena primerljivih eliptikov drugih znamk (Infiniti, Kettler)?

Kje jih prodajajo na obroke (Trgoavto, Intersport, Hervis,...)?

Hvala za pomoč pri kvalitetni izbiri.

lp
Jana

Znamka: CRANE SPORTS
stabilno jekleno ogrodje, prevlečeno s prahom
elektromagnetna indukcijska zavora,
izjemno zmogljiva do 400 W
16-stopenjska nastavitev upora preko računalnika
vztrajnik ca. 8 kg
gibljive palice in stopalki s krogličnimi ležaji ABEC 5
(gladek tek, brez odvečnega trenja, sklepom prijazna vadba)
merjenje srčnega utripa prek ročnih senzorjev MEGA
z vgrajenim merilnikom srčnega utripa
za običajne prsne trakove
po višini nastavljivi stopalki; vključno s transportnimi
kolesci in bidonom
DIN EN 957 - 1/9, certifikat LGA/GS
masa: ca. 59 kg
maks. obremenitev 150 kg

Računalnik za spremljanje vadbe Easy Control

vgrajena pomoč za uporabo menija,
velika pregledna tipkovnica
modro osvetljen LCD-zaslon, funkcije: razdalja v km,
čas, moč, srčni utrip, hitrost itd.
poraba energije v kJ, ITM, ocena telesne pripravljenosti/merjenje srčnega utripa po obremenitvi,
merjenje deleža telesne maščobe
programi: hiter zagon, vožnja navkreber, intervalni;
individualno nastavljiv program vadbe, ročno nastavljiv
program vadbe v želenem območju srčnega utripa
in program vadbe z nastavljeno obremenitvijo

ne bi delalal reklame, ampak slika je na v četrtek: http://www.hofer.si.

lp
Jana
Default avatar

Nemy

Mi smo za bili pri nakupu Infiniti trenažerja lažji za cca 96.000,00 SIT (bil je pa znižan za cca. 30.000,00 SIT).