Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Pohod od Litije do Čateža

Default avatar

Nuša1

A mogoče kdo ve, če bodo urejeni avtobusni prevozi ob koncu pohoda(za vrnitev v Litijo)?
Default avatar

KIR

Sigurno, vedno sobili. Čeprav je po navadi veliko hude krvi zaradi majhnega števila avtobusov posebno v poznih popoldanskih urah

Nasvidenje na pohodu!
Default avatar

Nuša1

Se vidimo:-))
Default avatar

LEVSTIK

No le pridite mi vas pri čakujemo z pečenim kostanjem in še z marsi čem nasploh pa z CVIČKOM!!!

Lep pozdrav,Levstik
Default avatar

Nuša1

Glede na to, v kakšni kondiciji sem letos, me boš zagotovo.:-)) Sej zato pa sprašujem za avtobus:-))
Default avatar

KIR

Nuška, jaz pa kadar sem sam, na cilju spijem en pir in nekaj pojem, pa nazaj do Litije po isti poti! Če pa ženo šlepam, je pa enosmerna pot že preveč:-))))
Default avatar

KIR

In na kateri kontrolni točki bo kostanj in cviček?
Default avatar

Nuša1

No, Levstik, bodo avtobusi zagotovo (zame pa za Kirovo ženo vsaj)?:-))
Default avatar

KIR

OK, KIR naj pa peš prasne nazaj!

Že prov:-))))
Default avatar

KIR

Levstika ne zanima kako bomo prišli nazaj, pač pa le komerciala (kako bo prodal čim več kostanja in cvička-po možnosti z vodo- po najvišji mogoči ceni:-))))))
Default avatar

Nuša1

Pa sej se hvališ, kolk maš kondicije!
Default avatar

KIR

Jo imam, sam da b` se babnice vozile, jaz pa hodil?!?:-))))
Default avatar

Nuša1

:-))) Ja, res, kar utihnu je.
Default avatar

Nuša1

...to ti je pa pod častjo:-))
Default avatar

*metka

nuša, daj malo povej o tem pohodu: kako dolg (časovno) je, kdaj je, so potrebne prijave... v glavnem: a je za nas in naše mladičke (7 in pol, 4 in pol, 1 in pol). hvala!
Default avatar

KIR

Ustrašu se je zaradi "keščenega" cvička:-)))))
Default avatar

Nuša1

Hoj,
za vaše (ali naše) mladičke tale pohod še ni:-)). Hoje je za ene 6 ur, sicer pot ni zahtevna, je pa kar dolga. Ravno za takele mamice kot sva medve:-))
Začne se v Litiji, potem pa po lepi naravi do Čateža. Vmes domačini ponudijo kakšen (razredčen da je, pravi Kir) cviček, kostanj in ostale dobrote. Je pa vzdušje enkratno, ljudi ogromno, sploh, če je lepo vreme. Povabi moža.:-))
Default avatar

KIR

ja, 22 km je približno

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net