Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zlomljena rebra

Zlomljena rebra

Sem slišala, da je zdravljenje zlomljinih reber dolgotrajno; a to drži?

jaaaaaaaaaaaa,zelooo boleče

šit…..

nova
Uredništvo priporoča

jaaaaaaaaa in zelo dolgo boli

kaj si si rebra zlomila?

pri meni je trajalo tri tedne in takrat je tako bolelo, da nisem mogla ležati na tisti strani, nisem pa šla k zdarvniku ali kakorkoli, ker mislim, da ti rzen tablet proti bolečinam itak ne more dati.

Si se kje nažgana zvrnila ,da si poškodovala rebrca?So joški celi?Orkadio treba bo manj piti,če ne ne vem kako boš izložbe popedenala z bunkamio.

Ma kje sdi se zvrnila in strmoglavla…ga je bilo preveč…rujnega?:-))Jejhata,jejhata…c…c…C.

pa saj rebra se zlomijo tudi pri tapravem sexu ! je bilo vsaj lepo ?

Ne jaz; moja mami. Sranje.

Pri naši babi je slo vse zelo hitro, v mesecu dni je bila popolnoma zdrava in je imela 4 počena rebra. Počitek, mirovanje, par dni je bila v bolnici, ker so se bali, da ne bo kaj narobe in nato domov.

Odvisno kak prag bolečine imaš,sama sem pred 2leti padla po stopnicah zunaj-led-zlomljena 3 rebra-3dni bolnice( na opazovanju,ker sem pred več leti že imela zlomljena 7na eni 2na drugi strani in zaradi njih prepiknjena pljuča-)nato pa že delala-frizerka in to en teden pred boži čem ko je največ dela.Vse je odvisno od človeka.

Bolečine gredo 14 dni gor in 14 dni dol.
Najhuje torej pričakuj čez 14 dni.

Pripravi se: hudo, hudo, hudo boli. Pa sem imela samo počena.
Če je zlom, si pa tako ali tako v koritu, da ne pride do poškodovanja mehkih tkiv (predvsem pljuč).

New Report

Close