Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razgovor za službo danes – nepričakovano

razgovor za službo danes – nepričakovano

Danes sem dobila vabilo na razgovor za službo – za danes! Jaz pa na bolniški, teče mi iz nosa, vsa sem zabuhla, nimam pa vsaj vročine. Seveda bom šla, ampak niti pripraviti se nisem uspela (psihično), ne vem, kaj naj oblečem (ja, kostim, ampak hlače ali krilo, bluzo ali lahko majico ali pulover, ne vem, ali imam doma nogavice…). precej hud pritisk je, ker je to moj karierni cilj, to je služba, ki si je ZARES želim, čeprav sem v sedanji službi zelo zadovoljna. Kar zadeva kvalifikacije (izobrazba…) sem zelo ok, ampak točno s tega področja pa delovnih izkušenj (še) nimam.

Bi me kdo malo opogumil? Mi bo zelo pomagalo! Hvala.
Lp
malo prestrašena kandidatka

GO BABY, TI TO ZMOREŠ!

Obrišeš nos in se lepo počešeš, pa ne bodo vedeli ali si bolna ali ne..

Jaz ti zelim veliko sreče, hkrati pa sprasujem kaksni so kriteriji, da je neka sluzba tista,ki si jo ZARES zelis?
A to pomeni, da počnes samo fletne stvari?da zasluzis cez 300k?da imas super del.čas?
LP

Pod tus, pa dober parfum, pa zrihtaj se tko,da se bos pocutila ok…in optimisticno na pot..zgubit nimas kej 🙂

seveda zmores, bos videla! 🙂

daj se pod vroc tus, ce imas cas si naredi eno protiprehladno inhalacijo, obleci se (upam, da si ze nasla nogavice, drugace pa vzami hlace)… pa zaloge robckov ne pozabi vzet zraven 😉 ce te to spravi v dobro voljo in te napolni z energijo, si med vsem tem pocetjem nastavi kaksno powerful glasbo… reci si: to res zelim, zato zmorem… in odkorakaj na razgovor.

drzim pesti!

ej, ni panike, če nimaš s področja delovnih izkušenj. mi smo ravno nekaj mesecev nazaj za izredno zahtevno delo vzeli kandidatko, ki je imela s področja 0 (nič) delovnih izkušenj (pač pa je poznala teorijo, ker je delovno področje njeno področje podiplomskega študija), pa smo jo vzeli zaradi drugih kavlitet, ki smo jih preverjali in se je izkazalo za izjemno pametno odločitev. tako da GO FOR IT!

skušaj pa se pred razgovorom umiriti, zbrati in čim manj razmišljaj o tem, kaj se bo dogajalo… prepusti se toku. če si prava za službo, potem ne potrebuješ hude priprave. edino na kar lahko vplivaš je to, da se urediš (pa ne načičkaš) in umiriš. potem bo šlo vse samo od sebe.

želim ti veliko uspeha danes in dobro opravi!

Kaj pa zdaj delaš?Mene pa znaima tvoj sedajnji posu)) b se prjaula, če je tok super)) in boš ti dobila nouga)))))

Hvala vsem za opogumljanje. Je že mal boljše.

Pikimiki, službe si ZARES želim zato, ker gre za področje dela, ki mi je res super in ga obvladam, ker bom imela možnost napredovati v točno tisto smer, ki si jo želim, ker bom za razliko od sedanjih služb, pri delu samostojna in bom tudi podpisovala svoje izdelke (ne pa tako kot dosedaj, ko sem jaz naredila, podpisali pa drugi). Plača bo ista ali slabša, delovnik isti, dela najbrž (vsaj v začetku) več.

Sedaj pa grem likat krilo.

jhjhj, delam v državni upravi kot strokovna sodelavka, imamo ves čas razpise zunaj, tako da če izpolnjuješ pogoje, se lahko takoj prijaviš.

Vsak sam si mora postaviti kriterije, kakšna služba je zanj sanjska. Nekomu največ pomeni plača, drugemu samostojnost, tretjemu možnost osebnega razvoja ali ugoden delovni čas. Praviloma pa služb, kjer bi bilo možno vse našteto ni.

jap jest ga mam pa jutr;( to so res psihični napori, sploh če si bil že večkrat zavrnjen in se bojiš, kako se boš tokrat izkazal.
jest si tud želim srčno srčno redne službe že enkrat po enem letu!!! joooojjjj jest ti želim mučo mučo sreče pa seb tud

Mi lahko sporočiš, kje imate razpise v državni upravi? Jaz iščem pa nič ne najdem. Prosim za kakšno informacijo.

tanjča, kaj pa si po izobrazbi.?Ker tam, kjer jaz delam, iščejo prav določen profil (in iščejo zato, ker so jim vsi premalo izobraženi:(

O podrobnostih pa ne bi tule javno na netu, če hočeš, me lahko kontaktiraš na mail, ki je v nicku. Se je pa zadnji razpis ravno končal -v petek so bili razgovori, ampak se bojim da jim spet ne bo nihče ustrezal, joj, bodo jezni, če jaz slučajno grem.

Šla na razgovor, se kar ok počutila, vse je šlo ok, dokler v nekem trenutku nisem začela kašljati in nisem mogla nehati. So mi rekli, da grem lahko ven, sem šla, ampak sem potem do konca razgovora pokašljevala. Groza. In služba vsebuje tudi delo s strankami. Tako bodo mislili, da s strankami ne morem govoriti, ker ves čas kašljam. Enkrat letno sem bolna, pa ravno tedaj imam razgovor. Čisto sem na tleh. Sta pa samo še dve kandidatki poleg mene.

napiši zahvalno pismo in pojasni zadevo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close