Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slabost v avtu! Za BUM in ostale!

Slabost v avtu! Za BUM in ostale!

Oj!

BUM, najprej hvala za informacijo o krogljicah proti slabosti v avtu.
Omenjene krogljice ( globuli Anamirta cocculus ) sem “zvohala” dosti bliže kot je Celovec.
Dobijo se namreč v specializirani trgovini ( saj morda že veš? )”Aernika” v Škofja Loki in doza za kar juhuhu časa stane 2.000 sit.So v Avstriji kaj cenejše, kajti meni se tudi ta cena ne zdi prav visoka?
Baje pa res nimajo nobenih stranskih učinkov in preverjeno pomagajo.
Iskreno upam, da bo tako tudi pri nas.
Hvala še 1x in vse lepo, pa seveda veliko, veliko zdravja.

o super hvala za informacijo, kje v Škofji Loki pa je ta trgovina, naslov

bi mi prišel prav,

hvala

;)))

Saj sem vedela, da bo komu prišlo to prav. Superca!

To je:

Specializirana trgovina “Arnika”
Furlan Zvonka s.p.
Suška cesta 23
4220 Škofja Loka

Tel. 04 513 19 84 ali 040 896 707

Delovni čas:

od 9ih – 12ih pop. od 16ih -18ih

Pošljejo pa tudi po pošti

Evo, upam, da ti bo res kaj prav prišlo.

Pozdravčke in lep dan

Seveda mi bo, še danes jih grem iskat, imam samo 20 km do Škofje Loke,

tako, da res, res super, saj mi bruhamo samo, da se vsedemo v avto.

Hvala in še enkrat hvala

lp

O super, da se dobijo tudi v Sloveniji. Če sem čisto poštena, ne vem točno koliko stanejo v Avstriji, saj kot sama praviš doza je za juhuhu časa. Ker sem pogosto v Avstriji, mi njihova nabava ne predstavlja problem.

Da pa delujejo pa drži. Odkar jih imamo smo rešeni teh težav.
Pa dobro naj vam koristijo in predvsem veliko sproščene vožnje v bodoče.

LP Maja

Lep pozdrav !

Jaz sem jih ravnokar naročila po telefonu! Punce, obvezno prej pokličite, ker je gospa rekla, da ima najbrž samo še eno škatlico na zalogi. Sem jo opozorila, da bo verjetno velik naval in naj jih naroči malo več. Ampak danes jo raje pokličite, da ne boste zastonj hodile!

;O)))

No, zdaj me bo pa Primož za ušesa, ker sem tako čisto mimogrede in nezlonamerno naredila tako reklamo. ;O)
Primož sorči, ni bil moj namen, ampak glede na to, da vem kaj pomenijo te tegobe pri otroku in koliko muk je to za nas starše, sem res le hotela pomagat.
In Avstrija je za nekatere tako daleč.
Za vse vas, pa ki vam bo tole pomagalo, pa sem zelo vesela in držim pesti da zadeva res deluje tako kot naj bi morala.
Čawči vsem

Proti slabosti pomaga tudi če popek prelepimo z navadnim obližem.

;(( Ja, mogoče v vašem primeru. :((

Pri nas ŽAL, vse te finte ne pomagajo NIČ!
Ampak res prav nobena finta ne pomaga.
To je naše zadnje upanje, drugače se moji otroci ne bodo prav nič vozili,vsaj nekaj let ne, kerje vsaka vožnja za nas prava nočna mora.

Srečno.

Kako se pa jemljejo te kroglice? So tudi že za 3letnike?

Oj, Natasa!

To so krogljice in so “primerne” že za dosti mlajše otroke.
Moj bo v kratkem star šele 2 leti in so tudi zanj že dovoljene. Če pa sem prav razumela BUM, jih daje ( jih je dajale ) že svojemu 15 mesečnemu otroku.
Doziranje je različno.
jaz sem se danes malo zanimala pri tej gospe in mi je svetovala, da naj dam malemu kake tri krogljice že dan prej, če bom vedela, da se odpravljamo na pot. Potem pa kakšne pol ure pred vožnjo samo in potem na vsako uro spet nekaj krogljic. Glede na starost ( dve leti ) je meni svetovala sprva tri krogljice.
“Zdravila” so na zeliščni bazi, brez kemičnih dodatkov in nimajo starnskih učinkov ( tako kot Dramina npr., ki jo pri tako malih otrocih odsvetujejo )

Vidim, da slabost v avtu pri otročkih sploh ni tako redek problem.
Upam, da vam bodo krogljice pomagale in da bomo tudi mi končno začeli uživeti v vožnji z našimi malčki.
Mi imamo namreč kar 2 bruhačka, le da se je pri starejši stvar nekoliko umirila in bruha le na daljše proge. mali pa tudi že po dveh ovinkih.

Srečno in lep večer

New Report

Close