Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POLET Z BALONOM

POLET Z BALONOM

Drage moje in moji!
A kdo ve za kako varianto oz.kontakt za polet z balonom?
Moj možek ima kmalu rojstni dan, pa še petnajst let imava malo kasneje pa sem razmišljala za tako presenečenje!
Kaj mislite? Če katera ve za kaj takega, javite mi prosim!
lp

Pri Merkurju imajo akcijo za 15.000 sit.

Ja kako pa to lahko izvem a je prost balon, misliš da kar na Merkur pokličem?
Pa to je cena za eno osebo?

Za eno osebo.Kar pokliči jih.

Če boš kupila polet z balonom pri Merkurju, boš dobila škatlico z darilnim bonom na katerem so vsa navodila (na katero število poklicati, da se naročiš).
Ko boste izbrali termin pokličeš in organiziran je prevoz do “vzletišča” in nazaj. V primeru slabega vremena pa se polet prestavi.
Lp, Gucigu

Sem klicala v Merkur v BTC in se dogovorila za vse.Hvala vsem za pomoč.
lp

Nam lahko zaupaš številko, na katero si klicala Merkur?

kliči v katerikoli merkurjev center in tam plačaš darilni bon, v katerem so baje vsa navodila.Jaz bom šla kar pri nas v Velenje, pa bo.Drugače sem pa te informacije dobila v Merkurjevi trgovini v BTC-ju in je gospa rekla, da je teh balonov njihovih več in da ni problem za termine!Je pa res 15.000 sit/ osebo!

A ni 15.000 sit, če imaš njihovo kartico? Nevem zakaj imam v spominu, da pride drugače kar nekaj čez 20.000 sit.

Sprve roke vam povem-

Polet stane 15.000 SIT z Merkurjevo kartico. Velja za eno osebo. kdaj letite in od kje se dogovarjate z balonarjem. Letite pa lahko iz Ljubljane, Bleda, Ptuja, Murske Sobote. Zraven dobite kozarec ki je namenjen kasnejšemu krstu.

Številka trgovskega centra Merkur v BTC-ju je 01-5200-816.

Lepe polete vam želim.

MERKURJEVKA

New Report

Close