Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadaljevanje teme o pedofiliji

Nadaljevanje teme o pedofiliji

Bom pa še jaz nekaj napisala o najstnicah in starejših moških. Koliko sem bila stara? 13, 14 let. Znašla sem se v situaciji, ko sem s starejšimi od sebe vandrala okoli. Med njimi so bili tudi moje učiteljice, da ne bo pomote. Vse strogo pod kontrolo. Poleg so bili tudi moški. Ne ravno stari. Bemtiš, saj sploh nimam občutka, koliko let so imeli. Na pamet bi rekla okoli 25 ali 30. No, potem pa me je nekega večera eden od teh moških peljal domov. Med potjo je ustavil na nekem kolovozu in …

Začela sva se mečkati. Ma, ne znam vam povedat, kako je pasalo! Mene je razganjalo od hormonov. Toliko soli v glavi sem imela, da seksati nisem hotela. Bil je zelo obziren, nežen, niti pod razno me ni silil. Če me spomin ne vara, mu tudi prišlo ni. Samo božala in poljubljala sva se. Točno tisto, kar sem v tistem trenutku hotela. Tega moškega imam v zelo lepem spominu in še zdaj mi v glavo butne kri, kadar ga srečam, pa sem že nekaj časa poročena.
In ja, po strogi črki zakona bi bila to pedofilija in moj frajer bi bil kaznovan. In kakorkoli pišete, da so 14-letnice še punčke – ja, v očeh staršev. Jaz zase vem, da sem se takrat počutila odraslo (čeprav to še daleč nisem bila) in imela sem odrasle potrebe, ki sem jih hotela potešiti. Ter kanček zdrave pameti, hvalabogu. Imela sem se lepo in nihče me ne bo prepričal, da je nekaj, kar tako dobro dene, strašansko narobe. Bilo bi narobe, če bi me moški silil v seks, če bi me posilil ali me kako drugače prizadel. Vendar me ni. Poskrbel je samo, da mi je bilo lepo. Je to res tako narobe?

Najbrž mi ni treba posebej poudarjati, da se mi ob misli enako starega moškega z desetletnico, na primer, obrne želodec.

Mislim, da je veliko ljudi oz. žensk glede teme čisto preveč obremenjenih, da bi lahko to nepristransko komentirali, mislim da to tudi ni potrebno, sploh pa se oddaljujemo od bistva problema pedofilije. Po mojem mnenju gre pri pedofiliji za povsem drugačen problem, do sedaj smo še vedno omenjali spolno zrela dekleta, ki jih niso v nič prisilili, a ne gre pri pedofilih za oblast, premoč, nadzor nad manjšimi otroci, od 0-10 let, ko so res otroci, v vseh pomenih, v glavnem za čisto nekaj drugega kot je potrebna 14 letnica.
Čisto brezveze delamo dramo, to preprosto nikamor ne vodi, k nobenemu napredku, nič, eno samo obdolževanje med sabo in širjenje sovraštva.

No, jaz pa sem bil star 19, ko sem se začel nekaj zapletati z eno 13-letnico. Kljub vsem mogočim fantazijam dlje od pogovorov ni nikoli prišlo. Čeprav je bila željna in voljna, prav tako kot avtorica te teme, gringrin. Enostavno sem si rekel, da ni preveč pametno izzivati usode, in prekinil vsakršne stike z dekletom (kar niti ni bilo težko, saj sem kmalu šel v Ljubljano študirati).

Še dandanes, ko imam že svoje otroke, si rečem hvalabogu, ko pomislim na tiste dogodke. Kakorkoli obračamo, menim, da ni prav in pika. Mlada dekleta naj bodo s svojimi vrstniki in naj z njimi počenjajo neumnosti, če že hočejo.

Ježešna, kaj pa si lahko štirinajstletnica pomaga s štirinajstletnikom? So bistveno bolj zrele, zato pač iščejo starejše fante, vsaj dve leti. To je meni čisto logično. Kako bom na to gledala kot mama, je pa seveda druga stvar.

Potem imaš dvojna merila!

Kot štirinajstletnica sem imela bore malo meril. Si pač ne zatiskam oči.

New Report

Close