Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samoporjavitvena krema

samoporjavitvena krema

Katero samoporjavitveno kremo uporabljate? Izkušnje?
Mora biti seveda taka, ki ne pušča sledi!

Jaz sem imela Dove pa pušča sledi na brisači in kar je še najhujše smrdi kot hudič – vsaj meni. Ne priporočam.

Loreal bronze. Lepo se nanese, smrdeti pa neha po prvem tu[iranju, tako da je [e kar OK.

Oriflame gel – kar v redu, pa sem jih že mnogo sprobala.

Vsi so prva dva dni v redu, tretju dan si pa lisast, ker se neenakomerno briše stran. Pa v bistvu nisi lepo rjav, ampak bolj rumenkast kot Kitajci. Je že boljši solarij, vsaj barva ne gre stran.

Odvisno kolikšno porjavitev hočeš doseči. Če hočeš samo malo – da nisi tako očitno rjava – potem je meni najboljše in najbolj dišeče dove summer glow mleko. Nanesem zvečer, zjutraj se umijem, čez dan ne smrdim, ko se zvečer spet umijem, pa gre vse stran, po tuširanju pa se zgodba ponovi.

V glavnem nobena samoporjavitvena krema ne da tistega, kar obljubljajo v reklamah, enakomerno lepo porjavelost bla bla bla.

Če se mažeš brez rokavic, imaš potem rumene dlani, tudi če se takoj splakneš. Če se splakneš,pa imaš potem dlani svetle in med prsti tako rjavo barvo, kot da si mešal drek.

Če pa uporabljaš rokavice in si ne namažeš dlani potem izgleda, kot da imaš oblečeno rjavo majico z dolgimi rokavi.

Pa na nogah: saj do gležnjev si še kar lepo namazan, potem pa pride na vrsto peta in prsti na nogah. Prava umetnost je namazati peto in prste na nogah, da bo izgledalo lepo rjavo (naravno zagorela) in ne tako, kot da si krave pasel in stopil v kravjak. (OK saj stopiti v kravjak je prav prijetno, če si na paši).

Ali pa da ti gležnji niso tako rjavi, kot da si nisi nog opral 7 dni, prašič.

Ne kupim več nobenega dreka v tubah.

Zelo preprosta rešitev: po tuširanju se najprej namažite z body milkom, katerimkoli, na to pa nanesite tanek sloj samoporjavitvene kreme. Jaz prisegam na Diorjevo, ki je super. Postopek ponavljajte več dni zaporedoma in bo vse ok.
Finta je v tem, da se krema na podlagi lepše in enakomernejše razmaže. Po mazanju pa roke umit in nobenih rokavic…

V eni od revij VIP je bil test samoporjavitvenih krem. V glavnem visoka cena ni zagotovilo za kakovost (če vprašaš njih – mislim, da se je najbolje odrezala nivea).
Jaz sem letos uporabljala Dove summer glow, ampak ne vsak dan, mogoče vsak drugi. Nekaj časa je bilo, potem se se pa začela nagravžno luščiti, kot bi šla svinjarija dol. Lani sem uporabljala pa kar samoporj. kremo od Balee.
Glede dlani jaz nimam posebnih težav in še nikoli niso ostale rumene. Hudič pa so kolena oz. hrapava koža, tam zna nastati kaj ultra nagravžno rumenkasto rdečkastega (vsaj pri meni, pa si prej kožo zdrgnem s posebno rokavico).

lani sem namesto pudra začela uporabljati samoporjavitveno kremo NIVEA SUN (SUN TOUCH- normalen do temen tip kože) samo po obrazu in dekolteju in je ne zamenjam več. V službi so me ponavadi spraševali, če sem iz solarija. Res pa je, da malo čudno zgleda sredi zime, ko si v obraz zagorel, kot da si prišel z morja.
Lis nisem imela nikoli- pa nisem genij v mazanju. Kremo sem nanašala vsak drugi do tretji dan(kakor se mi je zazdelo, da bledim)

Kje se lahko kupi samoprjavitvena krema dove summer glow body lotion . Jaz jo uporabljam že kat nekaj let in mi zelo odgovarja, sedaj mi je pa zmanjkuje in je ne najdem v nobeni drogeriji

New Report

Close