Starševski čvek

tekoči puder

Default avatar

jstbiblapanova

Punce, dejte mi svetovat kater tekoči puder naj si kupim.
Rabim takega, ki ti naredi naraven videz ne izumetničenega, da si potem kot lutka.

Hvala
Default avatar

/***/

revlon! Najboljši puder
Default avatar

deja20

kakor za koga,men je všeč od maybeline in maxfactor
Default avatar

planika

Zelo dober je od IsaDore.
Default avatar

BarbaraI

Max Factor - Colour Adapt
Default avatar

sos

Meni ustreza Marbert, je pa dosti boljši od La Preire, vendar stane 30.000,00. Je pa fenomenalen, res.
Default avatar

MB

In ti daš 30.000 za en puder HALOO?
Default avatar

saša

JADE MAYBELIN; vzamem mat varianto, da se mi koža ne sveti
Default avatar

Iiiii

Max Factor - colour adapt uporabljam že nekaj let.
Default avatar

pastorala

Osebno uporabljam SANS SOUCIS,in to že leta.Obstajata dve varianti(ne vem mogoče več) kateri kupujem.Eden je PERFECKT SILK(luxury feeling and satin finish) in LONG LASTING(stay-on and matt finish).Zelo kvalitetna ,naravni videz,lahek.Mi je pa hči probala vmes vse ostale ampak sedaj kopuje samo tedva.Probat ni greh)).
Default avatar

teichi

Jst sem si kupila od diorja tonirano kremo....glih tko dober, pa se vidi se ni,da si napudran...prej sem pa prakticirala od vichyja tonirane kreme,ki pa jih zal ni vec pri nas...
Default avatar

aussie

Nivea - Stay Real. In ni testiran na živalih!!!
Default avatar

nasvet

Vsaka ti lahko napiše kakšen puder uporablja, a verjemi da ti lahko le svetuje kaj kupi. A dejstvo je da vsaki ne paše vsak puder. Jaz osebno sem jih sprobala kar nekaj preden sem ugotovila, kateri je najboljši za mojo kožo in tega sedaj uporabljam že nekaj let. Predlagam, da ti storiš isto.
Default avatar

marlena

dior airflash
Default avatar

Niki

Tole se sliši kot naštevanje znamk pudrov, he he...
Jest uporabljam Aera teint od Vichyja...

V lekarnah in drogerijah se pozanimaj za testerje, ji sigurno dobijo, potem boš pa videla...