Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tole moram deliti z vami

Tole moram deliti z vami

Tole veselje moram deliti z vami: namreč, po devetih mesecih ‘matranja’ in zoprnih ginekoloških težavah, sta se včeraj končno pokazali dve črtici. Do konca in nazaj sem srečna!
Bi lahko možu dala lepše darilo za rojstni dan, kot dve črtici na testu? Ne, ne bi.

Z mojim nickom pa se podpišem drugič, ko bom ziher, da je vse v redu.

Čestitke, pa kakšno fajn večerjo pripravi, ko mu boš povedala.:)

Naj bo vse v redu. Vesela sem, da se vama je posrečilo! Čestitam!!!

iskrene čestitke!pa fajn nosečnost ti želim!!!

lp tadeja otroci so najlepša in najbolj iskrena bitja na svetu

xxy, sem mu že povedala. Test sem zavila v darilni papir in mu čestitala za rojstni dan. Rekel je, da je bilo to v vseh 33 letih njegovo najlepše darilo.

joj, srečna mami, kar kurjo polt sem dobila… res je prejel najlepše darilo na svetu
jaz imam pa jutri rd, pa bi si tudi rada podarila takšno darilo, pa…:(

Lp
Medika

iiiiiiiiiiiiiiiii kako lepo!

kar solzne očke sem dobila… upam, da bo tudi meni kmalu uspelo podariti možu tako lepo darilo!

Čestitke in lepo nosečnost ti želim!

Zvezdica zaspanka

Čestitam!

me je kar mal nostalgija zagrabla 😉
cestitke!

Čestitke!

Čestitke, srečna mami in oči!

Draga Srečna mami, iskrene čestitke za 2 črtici! (no, pa seveda možu tudi – ker je malo “pomagal” pa še za roj. dan:))))
Lepo in zdravo nosečnost in predvsem zdravega otročka!!!

cestitke za crtici… eno lepo nosecnost… in lepo praznujta…S

joj, to je pa res lepo… to so najlepši trenutki za spomine. mene otroci večkrat sprašujejo in potem jim moram dooolgo razlagati, kako je bilo, ko sem izvedela, das em noseča, kako je bilo, ko sem šla rodit…nepozabni trenutki!

iskreno čestitam, pa ne pusti nas predolgo v negotovosti, kdo si, prav?

srečno in lepo nosečnost ti želim, pa enega (al pa dva) krasnega zdravega dojenčka. TO JE SREČA! metka 😉

Čudovito :)))))))) In fantastično darilo možu za RD 😉

Zdaj pa ti želim prijetno in mirno nosečnost ter zdravo štručko :)))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Čestitam!
Tudi tebi bo pomladni mesec natresel prelepih rožic in sonček vama bo družbo polepšal —s r e č n o —-

Hvala punce! Prav fino mi je deliti tako novico z vami in čeprav je še čisto prezgodaj, bi najraje stresla svojo srečo povsod naokrog. Kdo sem, vam povem čez kak mesec, mesec in pol, tam okoli 8. do 10. tedna ko bom dala skozi prvi pregled in ko že itak ne bi več mogla tega zadržati zase. Tudi za prvi UZ sem še čisto prezgodnja v začetku petega tedna. Zdaj z možem in sinom odhajamo še na naš glavni dopust za dva tedna in tačas bom pestovala svojo srečo in razmišljala o tem, da je in bo vse v redu.
Izračunala sem tudi rok – 1. maj naslednje leto. Očitno bom kljub prazniku delala. Bom vsaj enkrat imela plačane nadure, z največjim zakladom sveta.

medika,
tudi jaz sem si vedno (ko mi je kdo kaj rekel in sem že obupano govorila da lahko pa da nič ne bo) mislila, lahko je reči, ‘SAJ BO’. Ko si otroka noro želiš, pa ga ni, so to prazne besede, misliš si ‘ti kar govori, itak ne veš kako mi je’. Ampak res je delovalo ‘saj bo’, ker je. Po devetih mesecih klomifena, ko mi ga noben normalen zdravnik ne bi več napisal, sama pa sem imela še stare zaloge, je bil trud vreden. Moram pa priznati, da sem v zadnjem ciklusu vse skupaj jemala že z rezevo, podzavestno sem se prepričevala, da itak ne bo nič, košta me pa nič vzeti tabletke, še zadnjo zalogo. In morda je tudi psiha naredila svoje, ker sem se že kar prepričala, da me itak verjetno čaka umetna oploditev in pa še vse sorte mučenje prej. Naj se sliši še tako oguljeno medika, a SAJ BO!

In še ena fora se je zgodila – moja najboljša kolegica, ki se včasih, a zelo redko oglasi na ta forum, ima rok pet tednov pred mano. Dvojno sem vesela, res!

Lepo se imejte!

Čestitke tudi z moje strani. In upam, da si tista, katera mislim, da si. :-))))

Lp, Petra

Čestitke, jaz sem prvič rodila 1 teden po 30. RD mojega, zdaj v drugo pa mu je sine na njegov 32. RD “podaril” test s +.

Pravi, da boljših daril sploh ne bi mogel dobiti…

Sinčka že imaš? V kratkem odhajate na glavni dopust?
Nekam zelo znano mi vse tole zveni. :)))) Če si tista, katera mislim, da si, sem še 10 x bolj vesela. :)))
Srečno! Pa lep dopust – verjamem, da bo. :))

JAAAAA, TA PRAVA SI!!! :))) Sem morala datume preverit. :))
SUPER, madonca, punca res si mi polepšala dan.
Vso srečo.

Superca in vse dobro želim!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Srečna mami, čestitke. Sem pa tud jest takoj vedla, katera si. Res lepa novica.

pišuka, sej skoz visim tle gor, pa mi ne potegne katera bi lohk bla ;-)))

Č E S T I T K E!!!

Želim ti prelepih 9 mesecev s čimmanj težavicami in še enega prekrasnega otročička!

:)))) tudi meni se svita kera si:))))

New Report

Close