Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tomo Križnar

Tomo Križnar

Kaj pravite kaj na to? Se vam zdi, da zadevo mediji preveč napihujejo, se MZZ premalo angažira, kaj pravite na mlačen odziv Drnovška…?

fufa

Mene je Drnovšek tukaj povsem razočaral. A ni Križnar njegov posebni odposlanec? Drnovšek samo nekaj govoriči in paradira, kako bo on naredil mir v Afriki, Križnar gre pa zanj po kostanj v žerjavico in tam obtiči. Zdaj se zanj bolj trudijo Avstrijci kot pa naši politiki.

Sicer je res, da bi Križnar verjetno tudi na lastno pest podobno deloval, a brez Drnovškovega “odposlanstva” verjetno bolj previdno, premišljeno in manj tvegano. Tako je pa verjetno mislil, da je kot predsednikov odposlanec bolj zaščiten in da bo Slovenija poskrbela zanj, če bo šlo kaj narobe. A njim se pa j….. zanj.

Se popolnoma strinjam!

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

TUkaj ni kaj dodat. Se podpišem!

Lep dan…

Medijsko je zelo napihnjeno, kaj pa v resnici za rešitev problema delata MZZ ali predsednik Drnovšek, pa mi ne vemo, a ne?

Meni se zdi prav, da mediji določene stvari malce napihnejo. Tako nam pridejo bolj do živega.
Najbolj pa me skrbi mlačen odziv naše vlade in sodstva. Lahko bi se malo bolj zavzeli, se mi zdi, da nalašč ne naredijo nič in krivdo mečejo na Drnovška. Vlada si misli saj bo itak Drnovšek vsega kriv.

Ni čisto tko kot zgleda. Dejstvo je, da se vlada z Janšo na čelu želi čimprej “losat” Drnovška. Temu primeren je odziv MZZ. Že nemški veleposlanik je kritiziral Rupla, da bi lahko veliko več naredil.

Smešno, če bi tako reševali Janšo, ko je bil v arestu, bi bil še danes tam.

se pridružujem tvojemu mnenju

Tomo Križnar ima karizmo in je seksi. Res. Enkrat je bil pri nas v službi in kar čutiš, kako seva …

Mislim, da bi Janša rad oblatil Drnovška in vse dela v tej smeri.

Mislim, da bi Drnovšek naredil vse, da bi čimbolj očrnil sedanjo vlado. Tudi žrtvoval človeka. Za vsako sekundo trpljenja, ki ga doživlja Tomo Križnar je kriv Drnovšek, kvazi karizmatična “osebnost”.
Ta človek (D.J.) povzroča tej državi samo probleme, stroške, sovraštvo in razdor med ljudmi. Čigav predsednik je to?
Moj ni.

Sorry ej, kolikor sem na hitro ujela, je Križnar je šel na lastno pest kamor je točno vedel, da ne sme, ker nima vizuma.
Če narediš prekršek, pač plačaš kazen. V tem primeru je to 3 leta zapora.

In zakaj bi takšnega človeka potem morali vleči iz dreka, kamor se je sam spravil? Lepo vas prosim… To močno spominja na onega Slovenskega norca, ki so ga v nemogočih razmerah reševali in tudi rešili iz nekih skal Bogu za ritjo. In ko je bil na tleh je bila njegova prva izjava, da bo spet poskusil…
Pa naj še kdo reče, da imajo takšni ljudje pospravljeno podstrešje…

Je kar nekaj pregovorov na to temo, npr.: kakor si postelješ, tako boš spal.

So simpl tet is.

Če bi vsi razmišljali tako, bi še vedno živeli v jamah. 😉

New Report

Close