Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja na pomoč – ostala sem brez glasu!

na pomoč – ostala sem brez glasu!

Že od zjutraj lahko samo šepetam, mojim otrokom ni nič jasno, ta starejši (4 leta) uživa, ker ne morem zakričati nanj, če kaj ušpiči, ta srednji (2,5 let) misli, da mora tudi on šepetati, ker mami govori potiho, ta mali(2 meseca) pa nekam začudeno gleda, zakaj mami danes nič ne prepeva…

kakšna bi bila ta hitra pomoč, da bo mami spet v formi s svojim glasom??
H.

Pojdi v lekarno po kalcijeve šumeče tablete! Pomaga preverjeno!

Pozdravljena,

tudi sama sem od začetka tedna na “slabem glasu”, ampak danes je že mnogo bolje zahvaljujoč kamiličnim inhalacijam in pitju veliko nesladkanega kamiličnega čaja. Poskusi, zanesljivo pomaga. Pa čim prejčnje okrevanje
ti želim.

Zala

nova
Uredništvo priporoča

Čimmanj govori, sploh pa ne šepetaj, poskušaj govoriti normalno, bo pač malo bolj raskavo-erotično. Šepetanje stanje poslabša. Kalcij res pomaga, sicer pa, če si slučajno iz maribora, mariborske lekarne mešajo en čudežni prašek za inhalacije pri težavah z glasom. Ful pomagajo, dobijo pa se na recept.

Brez glasu ostanem približno petkrat na leto in edino, kar mi res pomaga v dveh treh dnevih je kombinacija pastil Panthol (obnavlja sluznico, okus ima po saharinu) in Isla-Mint. Meni pomaga samo to dvoje.

Izogibaj se (dokler ne bo oblje) vročih in mrzlih napitkov, začinjene hrane in govorjenju 🙂

Ja, tudi jaz se strinjam, da je šepetanje še slabše. Raje manj govori ali pa sploh ne:)))
Sicer pa jaz priporočam Granobil pastile , ki vsebujejo izvleček islandskega lišaja.Dobiš v lekarni , brez recepta.

Lep pozdrav,
T.

Zlicka medu,zl.kisa in zl.vode-to sele pomaga

Tudi jaz priporočam kalcijeve šumeče tablete kot je svetovala že elium1.
Sama sem enkrat ostala brez glasu dan pred pomembno predstavitvijo, pa je nekaj kalcijevih tablet čudežno pomagalo – že naslednji dan sem bila spet na svojem glasu.

Lp,L

Pomaga tudi čaj iz žajblja in sleza z medom in mlekom (ali medom in limono) – to je Ašičev recept, preverjen! 🙂

New Report

Close