Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izkusnja s hotelom Solitudo na otoku Lastovo

Izkusnja s hotelom Solitudo na otoku Lastovo

Pozdravljeni atiji in mamice v tem dezevnem dnevu,

ali ima morda kdo izkusnjo s hotelom Solitudo na Lastovem, menda je obnovljen, skrbi me plaza, ker imamo 1,5 letnika…

Zelo hvalezna vnaprej za vsakrsno informacijo, tudi glede hrane in hrupa!

Lidice

vidim, da ti ni nihče odgovoril………

sicer nimam sveže izkušnje z Lastova, tam sem bila takrat, ko je bil še pod “vojaško zasedbo”, ampak enkrat v prihodnosti si pa želim spet tja.
Na Lastovu sem bila en teden sredi septembra, ko je itak že precej prazno, tako da mir je bil. Plaže za tako majhne otročke………se ne spomnim, jaz sem se hodila kopat kakih 10 min od hotela na neke skale, tam je pa seveda takoj globoka voda. Drugače je pa samo mesto Lastovo zelo zanimivo (tudi zgodovinsko). Pa ko sem šla na plažo ali sprehod so potleh švigale kuščarice. Ej, bilo jih je toliko, da sem se celo navadila nanje.

Jaz bi šla takoj, tudi z enoletnikom. Tak otroček rabi kanglico , lopatko in malo peska, ne pa nujno krasne obale, ker večinoma se tako majhni otročki morja bojijo in jih ni za spravit notri.

Kar se vožnje tiče…..vozi trajekt iz Splita do otoka približno 6 ur.

imejte se lepo na dopustu:))

Samo v hotel Solitudo na Lastovem ne letovat… Popolno neupoštevanje protikoronskih ukrepov. Hrvati se obnašajo totalno neodgovorno.. Vse za denar, le kje so inšpekcije?!!!! Drugače hotel razpada, hrana obupna in še na to čakaš, če ti jo bodo milostno prinesli!!! Okoli hotela smrdi po fekalijah… Skratka sramota za hrvaški turizem!!! Strogo odsvetujem…

 

New Report

Close