Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek loccatine žlahtna,dior,matis

loccatine žlahtna,dior,matis

imaste s katero izmed krem za obraz dobre izkušnje? prijeten dan

LOCCAITANE je zakon

Meni zelo ustreza L’occitanova Immortele žlahtna krema. Ima pa močan vonj, ki nekatere odbija.

Matis mi ni odgovarjal, kakor tudi Shiseido ne. Trenutno preizkušam dr. Hauschka. Zaenkrat OK.
Itak, pa moraš kremo sama preizkusiti in ti naše izkušnje ne koristijo posebej (npr. prijateljica je izjemno zadovoljna s Shiseidom…)
Veliko uspeha pri preizkušanju in lep dan.

L’occitaine imortele mi obupno smrdi. Porabila sem eno, pa sem zunaj še več ur ”zaudarjala”. Tudi kolegice so mi to povedale…
Od te kolekcije sem imela dolgo tudi karitejevo 24-urno. Tudi ok, ampak samo za hladnejše dni. Poleti se mi ful svaljka s kože..
Zdaj imam Diorjevo Capture-First action. Naj bi bila za prve gubice (no, sem že blizu 35)…načrtujem še nakup seruma, samo draaag je ful. krema mi je pa super. Ravno prav mastna, diši malo, (samo, da ne smrdi)…lepo se vpije v kožo.
Skratka, super.

Matis sem imela, ko sem bila še ”mlada”-tam okrog 26. Mi je tudi nekaj časa bil vredu, potem pa ”malo” premalo za mojo kožo, ki je izredno suha. Zato rabim tudi mastno kremo, ne samo vlažno…

Najboljše pa je zagotovo Juvena.Juvenance, ampak finančno mi ne znese..

sama sem iskala kako lahko, dobro vpijočo kremo in dobila Dior capture 60/80. Obstaja tudi težja, ki bi bila recimo za pod puder boljša, ker mora biti malo mastna, da se ne svaljka. Ampak jaz sem trenutno potrebovala takšno in mi ustreza.
Zelo zadovoljna.

jaz imam tudi Diorjevo First Action – serum! Zakon, čeprav drago za pop… Ampak serum traja skoraj pol leta, tako da spet ni tako veliko. Se pa zgleda res pozna razlika, če prijateljica opazi, pa ni imela pojma, da sem zamenjala kremo…

Vse, ki jih je naštela vprašateljica so meni na koži izredno zanič.

diorjev serum je res zakon!

od matis-a pa ponavadi uporabim samo kak vzorček, ki ga dobim pri kozmetičarki – tudi OK.

L’occitane – obup. So se mi po celotnem obrazu spustili pravi podkožni mozolji. Vse njihove kreme so močno komedogene in vsebujejo alkohol.
Drugih ne poznam.

Loccitane je meni najboljša, še posebej 24 urna s 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} karitejevim maslom in Immortele. Se mi zdi, da sta vredni denarja, ker mi resnično pašeta na kožo,…

New Report

Close