Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Terme Čatež

Terme Čatež

Jutri greva z fantom za en dan v terme Čatež.

Zanima me kakšne so vaše izkušnje?

Koliko je prostora? Kakšna je kaj gneča?

Seboj sva vzela nekaj hrane, da ne bova tam preveč kupovala. Verjetno je v samem sklopu kakšna trgovina vendar so cene precej zasoljene?

Hvala!

Ni mi jasno: jutri BOSTA šla, a hrano STA ŽE vzela s seboj?

Terme Čatež ima do konca avgusta 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta na karto za kopanje, če prineseš 5 tuševih zvezdic (velja od PON-PET) na kartončku.

kazačok tipkarska napaka.
A tukaj imate vsi tolk časa da se v take stvari vtaknete?:)

marelica žal jih nimam. Škoda da nisem prej vedela:(

Morda kdo ve če je potrebno parkirni prostor dodatno plačat?

Še eno vprašanje:

So morda tobogani kaj dodatno plačljivi in podobne stvari?

Gneča, umazano, tobogani niso plačljivi, notri je samopostrežna restavracija, ki ima dober pasulj in zanič makarone.

Pojdi raje v terme Topolšica – ni take gneče, senca – tobogani za otroke in karta z komplet kosilom je 3.000,00.

Ne parkirnega prostora ne vodnih aktivnosti ni potrebno dodatno plačti. V kampu je trgovina, ki je dobro založena. Če kupiš enodnevno vstopnico, bazena ne moreš zapustiti in iti v trgovino in se nato ponovno vrniti na bazen. Izposoja senčnikov in ležalnikov je 600 SIT. pa lepo kopanje.

Popravek.. z vratarji se da zmenit, da vmes zapustis kopalisce (zapise si priimek), trgovina nima tako zasoljenih cen kot se zdi, na toboganih je guzva (enkrat je pa vseeno fajn probat)

A so glede gneče Terme 3000 kaj boljše?

Zavedaj se, da so počitnice in da je zunaj čez 30 stopinj. Povsod je gužva, tudi v Topolšici. Vsekakor pa je bolje iti tja med tednom, kot pa za vikend. Mi so bili prejšnji teden med tednom v tremah Olimia in je bilo cca. 1000 kopalcev, aqaluna pa jih sprejme tudi do 4000. Brez problema si dobil ležalnik, marelo in na toboganih nisi čakal več kot 2 minuti. Bazenov pa je res ogromno.

Naj še omenim, da je v topolšici samo en tobogan, tam se pa zna narediti gužva. Mi smo bili tam v juniju, prvi teden počitnic, prišla sem ob 10.00, dobila prost ležalnik, apak marele pa ni bilo več nobene frej.
Čatež na žalost ne poznam.

Bili smo prejšnjo sredo, z otroki. Prehude gneče ni bilo, sproti smo prestavljali brisače v senco, parkirni je zastonj, velik, hrano lahko kupiš v kompleksu, tudi sadje, sladoled, pijačo…. cene niso zasoljene. Za otroke je super, pa tudi za nas ki smo malo večji:))) Sonce nas je kljub mazanju opeklo, ker smo bili seveda cel dan po vodi… Toboganov je kar nekaj, bazenov še več. Zagotovo bosta dan preživela lepo!

Imela sva se super.

Hvala vsem:)

Sem pa precej opečena… krive so pa driče:) in zraven tobogan. Superca so.

Pozdravček!

New Report

Close