Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako pa vaši lulajo na morju

kako pa vaši lulajo na morju

Mene pa zanima drugo. Naš 2 letnik -že 1 mesec brez plenic čez dan. Na morju je lulal stoje-seveda med igro v morju. oziroma v plitvini…vedno pa se je ful postavil v”pozo za lulanje” in seveda se je to ful videlo…pil je veliko in tud lulal je kar naprej (mrzlo morje…). Moj mož se je ”držal”, ker naj tamal ne bi tko lulal, da ga vsi vidijo…Mene pa zato zanima, ali rečete vašim tamalim, naj ”skrivaj” lulaj, ko bodo do pasu v vodi…ali jih za vsak vlačite in laufate na wc (naš ne zdrži toliko časa, da bi zadržal). ali lulate pri grmovju…ali v morje, kot naš?

Ker če itak skor vsi mali lulajo v morje (po mojem, no), ne vem, zakaj bi moral čakat, in skrivat, da pride do ”pasu” v voso in se pol polula. ali pač?

Ej, pazi malo kaj pišeš. Zdaj te bodo pa napadli vsi tisti, ki se pritožujejo nad lastniki psov, ki se kopajo v morju,… Samo ne povej še to, da ti lulaš v morje…

Joj, nimam pojma, verjetno se je tudi kdaj polulal, navadno je imel gor kopalke. Zdaj pa se itak že dve leti ni kopal v morju, tako da…

Kdor pa se zgraža… Naj pomisli na to, da se v morje steka vsa kanalizacija. Pa ga bo motilo, ker bo en otroček spustil nekaj kapljic? Jao…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Vedno smo jih peljali ven lulat, če sta seveda povedali. Zdaj sta že veliki in je to samoumevno.

Mi pa gremo vsi družinsko lulat v morje. Hihihi:)).

Moj sin je vedno imel kopalke in tako je vedno povedal, da ga lulat. Če pa se kdaj kar vodo……..tega pa ne vem…hahaha

Heh, no jaz imam s svojimi tremi drugačne izkušnje. Pri dveh ali treh letih so vsi trije medtem ko so bili v morju, kričali iz morja: “Mama, lulat moram.” In smo jih seveda peljali lulat v stranišče. Pri kakšnih sedmih letih jih je to minilo, predvidevam, da se polulajo v morje, če jih ravno tišči, hehe.

Mislim, da redko kateri….res redko kateri odrasli in otrok gre ven in na stranišče, ko ga sredi kopanja lepo pritisne lulat.

LP

Pri 9 mes se je zihr v morje polulal. Naslednje leto (19 mes) se je drl ko grešna duša do kolen v vodi “mamiiiiiiiiii, uuuuuaaaaat”. Če je bil WC v bližini, smo leteli tja, če ga ni bilo smo šli v bližnje grmovje in splaknili s par kiblcami vode. Lani smo imeli za en drek morje, se nismo kopali, ker gremo občasno v bazene, pa velja ista kultura – v vodo se ne lula.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

V morje lula. O.K., če bi se drl, bi mu razložila, da ni treba, da vsi vejo. Ampak je star 4 leta. Pa saj vsi lulamo v morje.

??????? Pa zakaj lulate v morje??? Se vam ne ljubi na wc ali vam je fino plavat v svojem in tujem urinu. Tega pa res ne štekam???

ok, izvzamimo male otroke, ki tega še neznajo povedat ali pa se jim zgodi nezgoda, ali pa preprosto nočejo na wc,…..ampak odrasli, zakaj odrasli lulate v morje, mi lahko kdo pojasni?

sej potem pa ni nič čudnega, če je prvo naše morje totalna “scalnica”, še malo pa bo še kje drugje, ne samo pri nas. groza. ljudje, dajte no hoditi na wc, sej nismo v srednjem veku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se strinjam, načeloma se ne lula v morje, še vedno pa ostaja retorično vprašanje: kam je speljana kanalizacija 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hotelov???

Dokler nisem bila mama in mi otrok ni pacal po plitvini, nisem toliko premišljevala o tem – če je bil WC, fajn, če ne, tudi OK, sem šla pač v morje lulat. Odkar pa sine packa po tisti plitvini, me samo skrajna sila priprai do lulanja v vodo, pa še to grem daaaaaaaaaaaaaleč tja ven, kjer se že davno ne stoji več in kamor le redki plavamo.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Lepo vas prosim, no. Zdaj ste pa že tečne z vsem tem čistunstvom. Morje je veliko, stalno valovanje ga čisti, tokovi mešajo vse “sestavine” morja in zato se nekaj urina v vsem tistem volumnu sploh ne pozna. Mislim pa, da tudi plitvina ni strogo ločena od ostalega mešanja morja in se zato voda relativno hitro prečisti.

Mi vsi lulamo v morje in se zato ne počutim nič packa. Če smo že na tem, so bolj umazani javni WC-ji, držala in sedala v avtobusih, pločevinke piva, ki jih tlačite v usta, brez da bi jo umili, probavanje oblačil v trgovini (sploh veste, kdo je majico pred vami že probal???).

Zaenkrat smo še živi in zdravi, zatorej se ne obremenjujmo s takimi banalnostmi.

pa dajte no.. ne rečem kašni silno stisnjeni zalivčki, ampak a si ve (zagovornice ne-lulanja) sploh predstavljate kakšno maso imajo morja/oceani? kaj je ena lužica v primerjavi s tem 🙂 če ni ravno nabasano morje kot kakšen bazen, potem do naslednjega plavalca pride silno malo teh delcev, pa še to se takoj spere z naslednjim valom…

mi tudi hodimo lulat v morje, hihi 😉

Madona, kakšna dvoličnost. O lulanju v morje vsak dan odprete kakšno temo, nikogar pa ne moti neprimerljivo hujša nesnaga, ki jo vsak dan v naše morje prinašajo ladje. Pa vožnja z motornimi čolni je seveda čisto ok. In plinski terminal tudi nikogar ne zanima. :-/

Uf, zdaj si lahko samo mislim, kako so se vsi na plaži zgražali, ko so videli našega malega lulat. ::?::

Pa še za nevedne.
Kaj mislite kam gre ”interna kanalizacija” od jaht , jadrnic in drugih čolnov v marini?
Seveda v morje, vendar nekateri praznijo kar v marini, nekateri so tolko, da se odpeljejo malo venj na morje.

Kopanje v bližini marine ali v marini pa je resnično kopanje v scalnici in sralnici.

Saj vem, da ima vsak lahko svoje mnenje. Ampak menim, da je res brez pomena pretiravat. Mi imamo barko,žal vzdolž slovenske in hrvaške obale ni drugega načina kot fekalni tank sprznit v morju. To pomeni, da gre vse kar polulamo in pokakamo direktno v morje, smo vsaj tolikoosveščeni,da ga ne praznimo v marini, vendar žalto naredimo na odprtem. Tako, a glede na to, da je vsak dan več bark menim,da lahko vaš otrok kar veliko pije pa ne bo mogel polulati več od vse te motorizacije na obali. Ne vemkaj je narobe, če naravi vrnemo kar je njenega, saj gre v morje tudi vsa ostala svinjarijapa se nihče ni pritužuje. Šampon od pranja vseh bark, čistilo od pomivanja posede,…gorivo,…ah ja…

lulamo v morje. vsi. v bazenih lulamo na stranišču. vsi. kakamo povsod na stranišču. vsi.
ljudje božji, kam pa mislite, da gre kanalizacija iz WCja ob morju? pač ne 2 m od obale, malo dlje, pa vseeno se v tem potem VSI kopamo. vseeno bi bilo, če bi tudi kakali – končni efekt bi bil isti, ni pa ravno apetitlih se kopat, če mimo tebe plavajo klobasice. meni se recimo crknjene ribe gabijo, pa kljub temu, da jih dnevno pogine kar nekaj, še vedno veselo čofotam v vodi. pa bistveno večja škoda za okolje se mi zdi pozabljena lopatka na plaži kot lulanje vseh, ki se takrat zadržujejo na njej.

Jaz sem bila kot otrok navajena it ven iz vode na morju, na WC, in tako je še danes. Me pa ne moti, da se folk polula v vodo, konec koncev, kam pa mislite, da grejo ribe lulat? Gravža se mi pa v bazenih, to pa.

Kanalizacijske cevi kampov, hotelov, … so speljane v morje. So sicer standardi, da mora to biti na določni globini, da ne priplava ven. Tako da tisti, ki greste na WC ob morju ravno tako lulate in kakate v morje, zato nikar ne pametujte!!!

Pa rečimo še kakšno o cenah WC-jev. V Baški vodi 3 kune, lulat me tišči vsaj 6 x na dan, našo malo, ki se ravno odvaja od plenic pa tudi non-stop tišči. Potem je tu še partner.
Torej bi morali za lulanje odšteti (po grobi oceni) okoli 50 kun – cca. 1500 sit.
Ne, ne – tega pa ne dam!

Pa lahko noč!

Ne smete pozabiti, da eni baje v morju celo seksajo. Na primer kiti.

Če kitu pride, gre v morje nekaj ton sperme, vi se pa v tem kopate, o groza.

Sedaj pa resno: če moram izbirati med tem, ali se polulam v sekret na plaži in ga izplaknem s 5 litri čiste pitne vode, nakar gre vse skupaj v morje, ali se polulam direktno v morje in prihranim tistih 5 litrov čiste pitne vode, kdaj se po vaše bolj ekološko in za človeško vrsto sprejemljivo obnašam?

New Report

Close