Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam na izlet

Kam na izlet

Ker so nam le nedelje dane za skupne izlete, bi vas prosila, za kakšno svežo idejo kam vse bi lahko odšlo. Živalski vrt, Bled, Bohinj, Zbiljsko jezero, Predvor, … so že prežvečeni. Radi bi videli še kakšen lep, skrit kotiček Slovenije.

Naravna znamenitost Hudičev most smer Bohinj – jezero proti kraju Stare Fužine. Lepa pot ob kanjonu slikovite soteske Mostnice. Pot lahko nadaljujete do koče (planinska koča na Vojah okrog 700m n/m). Primerno za mlajše otroke.

Soteska Vintgar med Bledom in Blejsko DObravo, pa še vroče vam ne bo.

nova
Uredništvo priporoča

Iški vintgar.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Robanov kot, Matkov kot, dolina Krma, Pokljuka, Lovrenška jezera, Rakitna, Draga…

http://www.podzemljepece.com/www2/index2.htm

lp

Grad Snežnik in njegovi gozdovi.

Dovžanova soteska – Tržič. Lepo in hladno. Potem jo pa mahnete še do bližjih planin na mlečne dobrote in žgance.

Socerb

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Turjak in Rašca – Trubarjeva domačija.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Mi smo pred kratkim obiskali bolnišnico Franjo,Most na Soči in se čez Vršič vračali nazaj.Bil je enkraten izlet.

******************************************** PrAvI pRiJaTeLj Je KoT dRuGi JaZ...

Spoštovani!

Predlagam Novo Štifto pri Ribnici – čudovita osmerokotna Marijina romarska cerkev, lipa z uto – za otroke bo prav doživetje, ko gredo gor, neokrnjena narava, travniki, gozdovi… Ne bo Vam žal.

Greste proti Ribnici, v Žlebiču (pred Ribnico) zavijete desno proti Sodražici in po cesti naprej, potem imate na levo odcep – kažipot.

Če boste potrebovali dobro gostilno za kosilo – v Ribnici na glavnem trgu Mihelič in nasproti je še ena (imena zdaj ne vem), ali pa greste še naprej proti Kočevju – v Gornjih Ložinah na desni strani, za črpalko, je gostilna Tušek, ob njej imajo mini živalski vrt (medvedje, pav…)

Priporočam!

Darko Ž.

Predlagam Arboretum Volčji Potok.

Smo bili prejšnji teden in je super: otroke vozi brezplačni vlakec- v juliju, pod večstoletnimi drevesi je prijetno hladno, v jezerih toliko vrst živali, da jih je veselje gledat, na pol poti sladoled, lep park, super igrala in labirint za otroke.

Vstopnica za odraslega:1000 SIT. Mi hodimo okrog ob sobotah, ker je povsod manj ljudi, zato ne vem, kako je tam polno ob nedeljah.

LP, Pega

velika planina

enkratno, lepo, tudi za mlajše otroke

New Report

Close