Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

pomagajte, kamp Ankaran ali kamp Strunjan

Default avatar

zlatica

Smo mlada družina in se odločamo
ali naj gremo v kamp Ankaran ali kamp Strunjan. Pomagajte s svojimi izkušnjami:)

hvala
Default avatar

elaine

Ostani doma, če se ne moreš odločiti.
Default avatar

MARELICA

Daj elaine, ne bodi nesramna! Menim, da lepo napisano vprašanje zahteva dogovor na lepem nivoju. In mimogrede: bilo bi dobro, če bi te Primož malo za ušesa!

Zlatica, jaz se bi odločila za Strunjan: lepa plaža, bazen zunaj, senca... . Vse to bi meni ceno odtehtalo. Lep dan!
Default avatar

sonja

mi smo bili v obeh , pa me v Strunjan ne spraviš nikoli več.kanalizacija zjutraj tako smrdi da te mine zajtrk , na plažo hodiš kot osel,čez cele soline,če pa se pelješ z avtom , pa drago plačaš parkirnino.tri leta nazaj so po drevesih bile ene žvalce,ki so padale dol kot uši,tako da nas je vse pogrislo in smo tretji dan spokal in šli domov.stranišča in tuši usrani da se ti je gablo jit tuširat.
ankaran pa je čist,stranišča redno pomita,imaš bazen , če ti ne paše v vodo.tam je tudi krasna slaščičarna,v glavnem križišču greš iz kampa naravnost par metrov mi smo vedno hodili peš.mi smo v glavnem bili zelo zadovoljni.
Default avatar

elaine

Je že včeraj spraševala in dobila kar nekaj nasvetov.
Default avatar

majana

v strunjanu je možno koapnje v morju, v ankranu pa tega ni.
Kamp pa je lepši v ankaranu, si pa obsojen na bazen...
Default avatar

oxi...

Zlatica, a se te je že vročina prijela?

Saj si že spraševala o kampih in dobila odgovore.
Default avatar

sonja

ja pol pa ne vem v kom smo se mi kopali! pod bazenom je zelo lepa plaža,tudi iz mivke.imaš tudi tobogan.voda pa je v začetku plitva in se počasi globi.če pa imate radi takoj globoko pa greste na pomol,kjer spuščajo čolne v vodo.to pa je na koncu kampa.ne vem kje si ti bla da nisi videla plaže , ampak samo bazen. ( to je v Ankaranu)
za na strunjansko plažo pa porabiš peš kar nekaj časa razen če se plačuje igreš na bližnjo varianto-privat plažo.rdugače pa je plaža od hotela Krka.
Default avatar

zlatica

ja res, včeraj sem bila na tem da gremo v Ankaran. Danes mi pa ena prišepne,..kaj pa Strunjan?

Pa sem hotela vedeti kaj mislite tisti, ki ste tam bili. Jaz nisem bila še v nobenem in mi zelo prav pridejo vaše informacije.

Eleine..primož je lahko vesel, da te ima,saj polniš forum s brezveznimi posti. Če imaš čas, mu bolj na ankete klikaj, bo še bolj vesel:)
Default avatar

tinca

Strunjanski kamp kar dobro poznam, je pa to moje osebno mnenje:
- informacija o WCjih ne drži, od lani imajo nov sanitarni vozel ki je povsem na nivoju
- na plažo je res hudo daleč, če greš čez soline je tudi zelo vroče (letos so uspešno zagradili edino bližnjico)
- v samem kampu je prostora za šotorjenje minimalno, šotorišče je tik ob cesti Izola - Portorož, vse ostale prostore zasedejo pavšalisti.
- nekateri se hodijo kopat na Salinero ki je bližje, vendar je plaža za plačat (sicer imajo pavšalisti pravico do kart za kopališče vendar tisto ob jezercu) žal ne vem kako je s sezonskimi gosti.
- zadeva je daleč od tega da bi bila poceni (2200 sit na odraslega v pavšalni prikolici, ki poimensko ni vključen v pavšal)+ elektrika 400/800 sit na dan+ če želiš imeti avto v kampu še 7ali800 sit za avto, sicer ga parkiraš zunaj +taksa +enkratna prijavnina
- ni nobenih igral za otroke
- vsak dan "živa" glasba v edini restavraciji (kar je slabost in ne prednost)
Kampa v Ankaranu pa žal ne poznam.

lp tinca
Default avatar

Aja

Priporočam Ankaran, če je sploh še kaj prostora.

Še bolj pa Vrsar, a za tega nisi zainteresirana...

V Strunjan, ne grem nikoli več. Slabe izkušnje!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net