Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena polaganja ploščic/m2

Cena polaganja ploščic/m2

Morda kdo lahko napiše približno ceno polaganja navadnih kopalniških ploščic/m2?

Midva sva imela srečo in sva dobila keramičarja za 1.300,00 za m2. Dragače pa so cene pravatnikov pri nas na Štajerskem od 1.800 do 2.000 lahko pa tudi več. Pa pri nas so trenutno zelo iskani.

Jaz imam za položiti 180 m2 talnih in 60 stenskih. Izvajalca pod 2200 SIT nisem dobil. Vsaj takega ne, ki bi jih položil hitro in tako kot je treba

pri nas po preverjanjih – cca 3.000. Okolica LJ.

KIR, če se ne motim, si z našega konca, in če imaš izbranega keramičarja, mi rukneš na mejl ime? Meni se naš še vedno zdi tu maš drag …
T.

Sem ti. Povej ali si dobila

Men je keramičar ponudil ceno 4.ooo sit brez ddv. keramika 60×60. Ma kdo bolj ugodnega, pa da je dober.

hvala 🙂
Tina

Če so v ceni tudi ploščice, je neverjetno poceni, samo za polaganje pa je bistveno predrag

to pa ni res, ker imajo keramičarji od obrtne zbornice predvideno ceno za polaganje keramike m2 60×60 5300sit… tko da…

Kir, lepo prosim, še meni pošlji na mail ime keramičarja.
Najlepša hvala vnaprej!

Najprej da jih položi meni, pa ti potem pošljem! Sicer boste imele vse položeno, jaz pa nič

Jaz kljub temu ne plačam toliko!

KIR; ti mi sam pošlji še laminatarja 🙂
Ti bom hvaležna …. obljubim, da tvojega keramičarja ne bom porabla pred tabo 🙂
Tina

Saj ni treba. :o) Jaz samo povem kako je.

pa pa

Kdo ti pa dela? Jaz poznam enega fajn, samo je FULL zaseden.

Sem ti, samo prosim za mano!:-)))

Eden ki ima podjetje in cca 10 zaposlenih

za laminatarja pa jaz tudi vem 🙂

Hvala, Kir 🙂

Jaz polagam keramiko izredno hitro in učinkovito ter po zelo nizkih cenah in sicer se cena giblje od 6 pa do max 10€ na m2 (stensko in talno polaganje.) Cena je odvisna od načina polaganja in velikosti ploščic. Poleg tega dam na keramičarska dela do 7 let garancije. V ceno je vštet material vendar ni vštet DDV. Tudi možnost rabata in kompenzacije seveda ni izključena. Kontaktirajte in videli boste, da vam ne bo žal.

Lep pozdrav!

L.P
Cena polaganja je različna od mesta do mesta. Jaz polagam 10€/m2+ddv,odvisno je pa tudi od načina polaganja,površine,če je ravna in kvadrature… http://keramika-dusan.si/ ali 051 705 239

New Report

Close