Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se vam zdi, da so v trgovinah umaknili dobro robo v času razprodaj?

Se vam zdi, da so v trgovinah umaknili dobro robo v času razprodaj?

Zelo sumljiva mi je bila roba v Orseyu (CITYPARK).

Drugače imajo zelo lepe stvari, ampak v času raprodaj pa dobesedno ”jajca”.

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Isto kot prej, le v H&M so navlekli nekaj stare krame iz Avstrije. Mene bolj moti, da vso robo vsakič premešajo in če imaš slučajno kaj ugledanega, ne najdeš nič.

V Hervisu. Če stare robe žene umaknejo, je pa tudi znižajo ne.

ja, v Zari, vse, kar sem si ugledala v soboto, v ponedeljek zjutraj več ni bilo tam … pa ne mi rečt, da vzamejo prodajalke 🙂

Orsey ima itak same zanič stvari. Že trgovina mi je antipatična. Tut če ni razprodaj je vse nametano, po trgovini se težko gibaš…itd

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Aha, opaženo v trgovin s čevlji, štiflkonig (ma ne znam prav napisat, sori)

Prave packarije se dogajajo… v Zari so dobre cunje vse premaknili v kao “novo kolekcijo”, tisti šit ki ga pa niso mogli prodati so dali pa v razprodaje… Bulšit, mislim da bi mogla inšpekcija malo prečekirat zadevo, sicer se pa itak vidi ker sploh ni folka po štacunah….

Sem malo setala po razprodajah in zelo zelo razocarano ugotovila, da sploh nimam kaj kupit. V vseh stacunah (Zara, Orsey, S.Oliver, Sportina, Naf Naf…) imajo iste cunjice. Samo nalepka na njih nosi drugo ime. Brez veze.
Kupila sem mozu poletno srajco, sebi kavbojke in jaknico (pa se to sem dobila v Two Way mimo razprodaje).

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Jaz bi bila najbolj srečna,če bi se na razprodajah prodala vsa sezonska oblačila, saj ponavadi nimamo novih kolekcij kam zlagat, ampak so nad nami šefi, ki sami določijo kaj bo znižano. In potem tiste stvari, ki se ne prodajo, zlagamo po skladiščih in so nam samo v napoto, drugo leto pa jih spet vlačimo iz škatel, prava mora. Ampak šefi so šefi, prodajalke pa so samo prodajalke.
Robe pa nismo nikamor skrivali, samo dali smo jih na stojala, ki niso znižana. Je pa res da si stranke par dni prej nagledajo stvari, si jih skrivajo med oblačila, ampak ko skeniramo in lepimo cene, si moramo zložit vse stvari po številkah in artiklih, zato včasih ne najdejo stvari, ki so si jih ogledovale.

Lp

Naši prodajalci še sedaj niso dojeli smisla in pomena razprodaj … razen redki, ki pa itak to počnejo že med letom …

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ja, res je!!!Naj obdržijo stare cunje za se in svoje najdražje!:(

V Nami so tudi umaknili vse, kar je vredno v skladišče. Nisem mogla verjet, da nimajo nobene otroške majičke s kratkimi rokavi. BARABE!!!

V Zari nimajo nobenih normalnih majčk s kratkimi rokavi iz tistega bolj finega materiala (samo take cunjce, da bog pomagaj ali pa navadne bombažne (ki pa jih ne moreš ravno met pod suknjiči) …
T.

ZAKAJ se ne pritožite ali daste v medije???

Zakaj bi se pritoževali ? Naj prodajajo v trgovinah slabo robo, če jim to ustreza. Bojo pač temu ustrezno malo prodali.

jaz bi pa pohvalila Mass – vse imajo znižano, vse luštne čeveljce za otroke za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Razprodaje nam prav pridejo da si z sorodnico rezerviramo in prišparamo robo za čas kao razprodaje.
Pa pomnožite število prodajalk krat v oklepaju sorodniki plus prijatelji zaklepaj

Se je kira zmotila v izračunu ali narobe podpisala izračun?

Sem v Hervisu pred mesecem dni kupila črne japonke in tudi mož. Stale so 1999 SIT. Sem zdaj šla v Hervis in mimo te stalaže pa me je skoraj kap – piše na njih RAZPRODAJE – namesto 3999 – 1999. To se mi pa zdi višek nesramnosti. In zdaj kdo to kupi in si misli, koliko je prihranil.

Prava sv…

LP, J.

No, to sem opazila tudi jaz: Zara, Hervis in S. Oliver. Nič nisem našla zase, vse se mi zdi tako cunjasto in izpred par sezon.

Trgovine pri nas pač še vedno ne vedo, kaj pomenijo razprodaje!

Pod razprodajami se skriva vsa mogoča slaba roba.
Meni se zdi bolj prav, da bi bilo namesto razprodaj znižanje za določen procent vsej robi.Tako kot je to naredil MASS.
Tako delajo v veliko trgovinah v tujini in edino to je prava “razprodaja”.

Tudi jaz sem imela ogledane ene čevlje v trgovini v centru (trgovina nasproti Müllerja), in ko pridem v času razprodaje notri me je skoraj kap, ker je bila znižana cena višja kot pred razprodajo. Očitno so cene navili in potem kao znižali…. Mi je bilo tako žal da nisem fotkala cene pred razprodajo, ker bi jih potm lahko prijavila na inšpekcijo, packe pokvarjene.

kaj pa hodite v take nikakve trgovine a la HM, Zara in podoben pofl. a je šla katera mogoče v Muro ali Labod??????

hja, pol bi ble pa tiho.

Sori, bejba. Not my style.

Že pred leti sem ugotovila, da se na razprodajah redko dobi kaj aktualnega in se jim od takrat izogibam. Prav posebno me je razkuril Šiflkening (zanalašč pišem kao što govorim – ker si takega kraljevskega naziva itak ne zaslužijo). Sem si pred leti ogledala ene luštne sandalce in bila presrečna, ker so se skoraj že začele razprodaje. Počakala do začetka in vsa vesela prišla v štacuno. Saj ste uganile – sandalcev nikjer! Niti med znižanimi niti drugje – preprosto so izginili. Pojavili pa so se celi kupi nekih škarpet, ki jih prej sploh niso imeli. Moji sandalci so se naslednje leto čudežno spet pojavili, le precej dražji so bili. In tako vsaj 3 sezone ena za drugo. Pa kaj mislijo, da smo debili al kaj? Kako lahko 4 leta staro robo prodajajo vsako leto dražje, kot da je najnovejša? Saj vem, da morajo zaloge vsako leto nanovo obračunat, ampak vseeno. In teh sandalc nato zanalašč nisem kupila in tudi nič drugega ne in tudi ne bom. Iz principa.
Po ostalih trgovinah pa že med letom komaj najdem kaj, kar mi je vsaj približno všeč. In če mi je na pogled všeč in mi je (čudo) celo prav, kupim takoj, ker je to prava redkost. Tudi Mura in Labod ipd. niso nič boljši – imajo lepe blage in izdelavo, kroji so pa znajo biti čudni (ali je spodaj ful ozko, zgoraj pa ful široko, ali so rokavi preozki ali pa kaj drugega ne štima). Dragi so pa bistveno bolj kot H&M ipd. – celo med razprodajo.

Vsem, ki jih ob razprodajah še navdaja optimizem, pa veliko sreče.

New Report

Close