Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Italija ali Francija? Kateri bodo prvaki?

Italija ali Francija? Kateri bodo prvaki?

Punce, za koga pa danes navijate?

Meni se je zdelo, da tekma ne bo bog ve kaj, ampak začetek je obetaven. :))

Uživajte!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Midva navijava za Italijo,ZVESTO,ampak po začetku je videti da bodo zmagali Francozi,na žalost!
Upanje umre zadnje

Francijaaaaaaaaaaaaa :))))))))

******************************************** PrAvI pRiJaTeLj Je KoT dRuGi JaZ...

Jaz sem bila dolga leta zvesta Italiji. Letos so me pa čisto knockavtirali… Ne maram jih več. :)) Ampak kakorkoli – naj zmaga boljši. Jaz vsekakor upam, da to ni bil edini gol te tekme.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Italija!!!!!!!!!!!!!!! 2:1

Evo, 1 – 1. :)) Še bo veselo. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Prvi del stave sem že dobila,francozi so dali prvi gol :)))))

******************************************** PrAvI pRiJaTeLj Je KoT dRuGi JaZ...

Uh, jst se še nisem odločila, kateri so mi bolj simpatični in za tiste bom navijala…

Ja, italijančki so kar luštni, čeprav nekak bolj privoščim naslov francozom!

Do konca tekme se bom menda ja odločila…

lp

že od začetka sem za francoze

Upam,da po 28 letih zmag francozov nad italijani,ne bo danes presenečenja.

******************************************** PrAvI pRiJaTeLj Je KoT dRuGi JaZ...

ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA :)))))

oh, please…

Čeprav mi je v bistvu vseeno, kdo zmaga, ampak sem bolj za Italijane, ker so vsaj Italijanom podobni.

Kleo, komu so pa Francozi podobni?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Starčkom!!! Hahahaha

Jaz tudi pravim ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA ITALIJA

edini prvaki so ONI.

Itak pa se ve da bodo zmagali Francozi, ker je že tako določeno. Poglejte samo kaj dela sodnik…….. čist na njihovi strani.

FRANCIJA SUKS!!!!!!

ITALIJAAAAAAAAAAAAAAA

Ja no, reci kar hočeš, ampak ne vem, če je v fr. reprezentanci sploh kakšen Francoz? Sicer pa že na splošno o njih nimam ravno najboljšega mnenja.

VSI so Francozi. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ne, so francoski državljani, Francozi pa ne. Če že gremo v detalje. :))

Ne oni se samo delajo Francoze :-))))

I couldn’t care less.

ZIDANE je popušil :DDDDD

Tole je neslaven konec nogometne zvezde. Res ne vem s katero glavo je mislil.

:))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Tooooo!Bravo Italija!Še naprej moji/najini favoriti v vseh pogledih

New Report

Close