Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale Nicole Kidman…

Tale Nicole Kidman…

mi gre pa ze malo na zivce. Enkrat prej sem ji ze zavidala tegale:

zdaj pa je nasla se lepsega. Se tudi vam zdi, da je tale pa prav zares en dober tip, pa se poje dobro:

Upam, da sem vam malo polepsala dan…

Lenny je itak zakon :-)) Nikolčika pa tud ni slaba, zame osebno ima dost premalo kilogramčkov :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

samo da se je Cruisa znebila, je pa tale zdaleč naj…

nova
Uredništvo priporoča

Bi ji jaz takoj dala ene 7 kg….. ona bi se jih itak takoz znebila….. :))))

Eh, mojih 20 bi ji bolj prav prišlo. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Samo toliko jih po moje ne bi hotla…. :))))

Ko b vidla, kolk so žlahtne, se jih ne bi branila. :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Halo zenske, kaj vam pa je ? Jaz sem zacela temo o njenih dobrih tipih, ve pa komentirate Nicole ter njene in vase kg ?
Sprostite se no malo in uzivajte ob pogledu na lepoto, ki sem vam jo posredovala…

tale ta drug je men hudo dober!
njam!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

kakšna lepota?
vsak človek je lep in vsake oči imajo svojega malarja.Slikam pa ne nasedam.Preveč retuširanja in vsega je že v slikah ,filmih itd
Čist brez veze.

Sem videla koncertni posnetek , ko je bil ves presvican in je bil se boljsi kot na teh slikah.
Da je pa vsak clovek lep, se pa zal ne morem strinjat. Eni imajo pac sreco in se rodijo lepi.
lp

kaj pa muzika? al samo lepota?

To sem ze napisala, da dobro poje in country mi je tudi vsec. Ampak temo sem odprla samo zaradi njegove lepote, kakse druge vrednote ima me pa v tem primeru ne zanima, to verjetno zanima Nicole.

Tole zame ni nobena lepota, sorry?

Ah, tale njen štoplček, naj ga kar ima 😉

Ona pa mi tudi ni všeč….(po novem) plastična človeška ribica…ne vem kaj vidijo na njej, igra je tudi tako tako.

Sam Cruise mi je bil pa bljak, ful mi je antipatičen, sploh ko najeda s tisto njegovo scientologijo.

Men je pa všeč tapru – Lenny…

ŽN, takoj vzamem tvojih 20 kg 🙂

OK. Se zmeniva takoj, ko rodim, prav? :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ti se mi samo javi, ok?

Pa donosi do 24.9., saj imaš takrat rok a ne?
Moj oče je rojen na ta datum, jest sem imela skoraj pred 4 leti PDP 20.9. a je tamala pohitela in prišla na svet že osmega 🙂

Popravljen rok je na 23.9. Mi pa gin. “grozi” s prezgodnjim porodom, tako, da bomo videli…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Hehe, še sreča, da imava s Kidmanovo čist kontra okus za moške. Da ne hodiva ena drugi v zelje. :)))

New Report

Close