Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naveličana moža in ljubimca

Naveličana moža in ljubimca

Prvi mi daje premalo, drugi želi preveč.

Kak predlog?

Poišči si nazaj nasvete, baje je treba imeti pet moških, vsakega za svoj namen:-)))

Jaz nimam nobenga, čeprav bi jih lahko imela toliko, ker pač nisem tak tip, ki bi lahko užival v lažeh. Tebe pa to očitno ne moti, motilo te bo kasneje, ko boš gledala na svoje prazno goljufivo življenje, zato je brezveze, da sploh kaj pišem.

Za tiste, ki želijo slišati, kar imam za povedati, bom vseeno napisala uradno mnenje stroke, ki sem ga slišala včeraj na tv. Zaljubljenost se zgodi vsakomur, je neodvisna od naše volje. Če se bomo prepustili zaljubljenosti, šli v fizični kontakt, pa je odvisno od nas in od naših vrednot. To sem sicer že sama ugotovila, ko sem se enkrat mukoma pripravila do tega, da nisem seksala s poročenim, a sem bila včeraj vseeno vesela potrditve s strani strokovnjaka. Sem normalna, da se!!!!!

Da poskusiš z žensko? ;)))

edina rešitev: me, myself and I

razumeš?

Zamenjaj vloge – poroči se z ljubimcem, sedanji mož pa naj postane ljubimec. :))))

:)))))

kaj pa, če je ljubimec poročen?

Ja, bo pa še on zamenjal. Ljubimka bo postala žena, žena pa ljubimka. Problem rešen. 🙂

Lahko bi šli pa skupaj živet…. :))))))
Še nabolje za otroke, če so…

Omisli si ljubico.

Pošlji oba k hudiču in izberi žensko! Pa reči, da potem to ne bo korenita sprememba.

Ženske so prezahtevne.

Kaj si s tem mislila, metkamarjetka?

-zdravljenje shizofrenije?
-ali naj se raje proba osebnostno razcepit?

… sori, ne razumem nasveta! (pa brez zamere)

LP

a kaj sem mislila: naj ostane sama s seboj! zdaj razumeš?

Al pa kakšen strokovnjak, ki zdravi boječke sklečke, ki si ne upajo povedati, kaj čutijo, raje lažejo in prenašajo okrog svoje družinske člane. Partner ima pravico vedeti in se nato odločiti.

In ti greš to ženske spraševat ?

Omisli si prijatelja, res pravega. Na moškem čveku nas je še nekaj pravih…

Ariela…. praviš da nimaš nobenega. OK. Prav. Ampak vidiš….meni pa to ni normalno.

Včasih so taki ženski rekli da je TETA ostala…. zoprna….tečna….nezadovoljna…in nezadovoljena….. Sori…tudi to so sem slišala iz ust strokovnjaka.

Sicer pa še dobro da smo si različni…. vsak s svojimi vrednotami.
In še ena misel prijazne gospe, pri osemdesetih, ki sem jo srečala v domu upokojencev…. takole je rekla: Ni mi žal za vse kar sem storila v življenju….žal mi je le za vse tisto kar nisem storila. Ekola…vsak po svoje ve….zase!

Mene noben noče:-)))))

Hecam se, a kolikor toliko za silo deca ne mislim več met, ubija, raje živim, čeprav sama.

Dobi si f-u-k frenda! Dal ti bo ravno prav 🙂

Se ponujaš?:-)

A tvoj mož ve,da sediš na dveh stolih?
Verjetno ne,če pa bo izvedel,te morda prepusti ljubimcu,s katerim se boš lahko natelovadila kolikor se boš hotela.
Če ne bo dovolj,si poleg ljubimca poišči še dodatnih rezerv.Saj mora biti hudo,če si tako zelo lačen seksa.

Probleme si pa sami delamo in bolj ko boš komplicirala in kombinirala več bo težav in posledično problemov!

ta post je tudi dokaz,da se “naslednjega” ravno tako naveličaš. Zato- ne hitite z ločitvami, ta je zdaj kar moderna postala.

Ja, da odrasteš.

LOL

če me najdeš in dobiš lahko ja

sicer se pa jaz žensk bojim in jih mam preveč okol sebe vsepovsod….

Se podpišem, sigurno po priznanju ne boš imela več težav z možem, ker te bo zapustil! Ena težava bo v hipu odpravljena…..potem pa te bo zapustil še ljubimec, ker sigurno s tabo želi samo ljubimkati, ti pa boš potem tista,ki boš hotela od njega več, saj moža ne bo več!!!!!!!!!!!!!!Prav privoščim ti, da se še iz tebe nekdo tako norčuje, kot se ti iz moža, otrok in na konec koncev tudi iz ljubimca!!!!

Najbolj enostavna rešitev je, da si odrežeš glavo.

Druga najboljša rešitev je, da te dasta oba na čevelj.

Tretja najboljša rešitev je, da nehaš gledat nase kot na sonce okrog katerega se mora vse vrtet. Enkrat premalo, drugič preveč

New Report

Close