Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek svetilka iz solnih kristalov

svetilka iz solnih kristalov

Najprej lepo pozdravljene!

Med starši je padel predlog, da se razredničarki kupi ena malenkost in sicer svetilko iz solnih kristalov.

Malo so mi razložil o tej stvari in da je zelo OK, če imaš v stanovanju rač, TV, radio,….in podobno…….. ravno tako lajšajo razne bolezni,…….

Verjetno ste že slišale za to svetilko…… sedaj me pa zanima vaše mnenje. Jo že kdo ima, kako je zadovoljen, je res kaj na tem, kar piše v navodilih, …?

Prosim za čimveč mnenj. Hvala.

Imam tako svetilko in svečnik, je prijetna na pogled, tudi svetloba je prijetna. Naj bi imela tudi različne zdravilne učinke.
Meni se zdi simpatično darilo ima tudi simoličen pomen, saj podarjenemu z tem želiš zdravje in “veliko prave svetlobe”. Pa tudi cena je solidna. Izbereš pa lahko različne velikosti.

Mi jo imamo v dnevni sobi poleg TV. V začetku je gorela vsak dan zdaj po skoraj enemu letu pa na vsake toliko časa, ko se nanjo ravno spomnim. Da bi se kaj na kvaliteti, zdravju,… to poznalo, jaz osebno nimam tega mnenja. Meni pomeni le kot nek dodatek v dnevni sobi in morda za zvečer bolj intimno ozračje, saj deluje njena svetoloba precej pomirjujoče.

Jaz jo imam v službi zraven računalnika. Če kaj pomaga za zdravje – nisem bila nič bolna to zimo – zdaj pa ne vem ali zaradi lučke ali zaradi česa drugega.

Me ni jo je priporočal bioenergetik. Njen doseg le omejen, v bistvu bi jih potrebovali več. Uporabljamo jo v otroški sobi, saj sta oba alergika.

Kje se po to kupi?
Hvala in lp

hvala

Kupi pa se v raznih cvetličarnah (do zdaj sem jih tam opazila), možno pa da tudi drugje….

Ima jih tudi baumax ali bauhaus, ali pač nekaj bau… So pa poceni, še pred leti so bile zeloo drage.

Tudi na tržnici se dobi. Mi jo imamo, vendar o kakšnih zdravilnih učinkih do zdaj nisem slišala. Mi je všeč, in zvečer je svetloba ki jo odda res intimna in pomirja. Bolani pa nismo 🙂 morda tudi ne zaradi lučke.

lp, ewy

kaj pa cena?

Zelo lepo darilo, saj prav gotovo ne bo prezrla simbolnega pomena, da ji želite vse dobro. V posebno zdravilno moč ne verjamem, je pa njena svetloba pomirjajoča in prijetna.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

Dobila sem jo za darilo. Svetilka je lepa, oddaja prijetno svetlobo, ce je pa se zdravilna, pa toliko bolje. Lepo darilo!

New Report

Close