Starševski čvek

"IT'S NOT BRAD'S BABY"

Default avatar
Dajte no se kaksno rect na tole. :)

"IT'S NOT BRAD'S BABY"
Default avatar
Meni pač "dol visi". kdo je srečni očka.......
:))

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar
Saj meni tudi, zanima me le, kaj mislite, ker je bila Angelina pred nedavnim v forumskih zobeh. :)
Default avatar
kaj naj rečem............samo človek je...krvava pod kožo, kot mi vsi.........tudi z napakami....... kaj češ.......
:)))
Kljub vsemu pa želim njenemu otročku zdravja in ljubezni; druga itak ne potrebuje- Finančno gledano.

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar
Naj se očka javi tukaj! :-)
Default avatar
Počakaj, da se začne nov delovnik. Vsaj dva bosta v špilu. Eden od njiju jih nima (več) preštetih, drugi pa prizna vse, tudi tisto kar se mu še ni ali se mu nikoli ne bo zgodilo:-).
Default avatar
1. so what

2. članek je tako idiotsko napisan, da bi me čudilo, če ne bi bil hoax, in to slab
Default avatar
Jaz se pa ob takih "novicah" (ki so lahko resnične, ali pa tudi ne) vedno vprašam, kdo so ti ljudje, ki časopisom izdajajo skrivnosti svojih slavnih "prijateljev".
Default avatar
Sej sploh ni važno, čigava je.....deklica je zdej tle.......... in rabi vso njuno ljubezen.... :)) Njej tudi prow dol visi, kdo je tatko....
Default avatar
Meni Angelina nikoli ni bila všeč, zdaj mi je pa še manj. A ne bi bilo fino, če bi se vrnil k Jenifer. Z njo sta bila pa res najlepši par.
Default avatar
Saj to ni nič novega. V Stopu je pisalo že v četrtek. Glede na honorarje za takšne bombastične novice se ne čudim.
Default avatar
Seveda je ata. Kaj vse rumenjaki pišejo, sam da se prodajo.
Default avatar
Uboga družinica ... se mi prou smili, ko svet tako bulji v njih in piše vse sorte izmišljotin. Namesto, da bi jih pustili v miru uživat v svoji sreči. Brad in Jennifer sta mi bila tudi v redu par ... ampak očitno jima ni bilo usojeno.

Želim vso srečo družinici še naprej in naj se ne ozirajo na to kaj se piše po cajtngih.
Default avatar
Oh tako se sekiram zaradi tega, da verjetno niti spati ne bom mogla:)))))))
Default avatar
Ja, res so žrtve pogoltnih medijev. Ko rabiš promocijo, so pa dobri, ne? Žal nimajo gumba za izklopit.
Default avatar
......za tole mi je vseen.........

mi je pa bilo všeč ko sta fotke tamale prodala za 4milijone in pol in jih dala v dobrodelne namene....de best!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti,
kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek,
kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna.
Pablo Neruda