Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Obroč v laseh

Default avatar

Belisa

Imam nekoliko daljše lase. Doma zaradi tega, da mi lasje ni
segajo v oči nosim obroč v laseh. Kaj menitae ali ga lahko nosim
tudi v službo - delo v pisarni? Za spenjanje zadaj, pa so lasje
še malo prekratki.
Default avatar

Žogica Nogica

Ja. Zakaj pa ne bi smela?

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

sarita pepita

Moja hči je imela pred kratkim prometno nesrečo in so ji pobrili del glave ima pa tudi dolge lase, sedaj pa iščem trak (iz blaga) v različnih barvah za lase (se mora sedaj česati drugače), pa ne najdem in ne najdem. Ali mogoče katera ve kje bi se to dobilo v različnih barvah za kombinacijo k oblačilom.

Obroč pa mislim, da mora prav tako OK popestriti obleko, ki jo nosiš. Kar pogumno.
Default avatar

nany

Poskusi v DM, sem zadnjič videla par luštnih, ali pa kakšna trgovina z bižuterijo ipd.
Default avatar

Žogica Nogica

Vem, da jih imajo v DM in H&M. Drugje nisem bila pozorna.

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

trak

V H&M-u sem nazadnje videla pestro izbiro res lepih trakov za lase (teh moderni, širokih). Ne bi smelo bit težko najti ustreznega za kombiniranje
Default avatar

spliš

Trakove za punčke so imeli pred časom tudi v Pikapolonici, prav lepe, enobarvne, različnih barv, izgledali so kot nakvačkani.
Default avatar

kronca

trakove imajo v City parku, v uni trgovini zraven samsonite. Ne vem kako se ji reče, tam kjer majo nakit pa to. Zraven je pa Hervis.
Default avatar

sarita pepita

Hvala.