Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odkritost glede spolnosti

Odkritost glede spolnosti

Mene pa zanima, koliko ste odkrite s partnerjem glede želja v spolnosti, vaše preteklosti, če vam je kdo všeč v tem trenutku, če ste kdaj imele možnost prevarati? Midva sva se včeraj po super seksu pogovarjala, bila sva zelo sproščena, ležala sva na sedežni, pila sva vino. Pogovor je nanesel na to, kdo nama je (poleg naju) všeč. Po eni strani mi se mi je zdelo zelo vznemirljivo videti partnerja v takšni luči, da pogleda tudi druge, po drugi strani pa se mi ni čisto vseeno.
Kako pa je pri vas? Pa ne napišite, da si vidva v spolnosti povesta vse, bodite bolj konkretne. Meni moj brez težav zaupa vse svoje želje, jaz imam pa kar malo težav pri verbaliziranju. Zelo erotično se mi zdi tudi npr. zaplesati mu striptiz, pa kar nimam poguma.

Bom odgovorila na splošno iz izkušenj s pripovedovanji prijateljic in prebiranjem sosednjih forumov; taki pogovori imajo zelo kratkotrajni učinek. V tistem trenutku sproščenosti ti verjetno prija klepetat in fantazirat, kasneje pa pogosto pride after streznitev. Redki lahko ostanejo ravnodušni po tem, ko slišijo iz ust svojega najdražjega, da si želi seksat npr s povsem drugačnim tipom ženske kot je on-a. In nato sledijo dvomi, a jaz mu pa trej nisem všeč ipd…
Iz mojih osebnih izkušenj pa ti lahko povem, da bolje funkcionira princip pokaži kaj hočeš ali si želiš v spolnosti, kot pa pogovor prej ali kasneje.

Male skrivnosti med partnerja ohranjajo dobro vezo. ( tu ni seveda varanja – da ne bo kdo narobe razumel ).

Lepo je, če si povesta, kaj si v seksu želita drug od drugega. Jaz bi ga že “potipala”, če si me želi videti plesati srtiptis in bi mu ga, če bi bil za, odplesala.
Glede tega, katera druga ga rajca in kateri mene, pa se mi ne zdi pametno pogovarjat. Mogoče tako abstraktno – katera igralka/igralec. Ne pa katera soseda/sosed 😉

Oh, jaz sem v trenutku slabosti obljubila, da mu bom zaplesala striptiz. Pa mi seveda ne gre. Že itak nerada plešem in sploh ne vem, kaj mi je bilo, da sem mu to obljubila. No, nekje do 80. leta bom že zmogla, upam. :)))))

Melanija, sej ni tolk hudo 😀

Najprej si izberi glasbo, ki v tebi spodbuja erotično nagajivost.

Potem pa postavi pravilo, da se lahko samo ti dotikaš njega, on tebe nikakor. Bo zate bolj zanimivo.

Končaš lahko tako, da zaplešeš lap dance 😉

Janis, hvala. :))

New Report

Close