Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vabljeni na baletni večer v Postojni!

Vabljeni na baletni večer v Postojni!

Tisti, ki vam Postojna ni predaleč in imate radi balet – vabim vas na baletni večer, ki bo v petek, 9. junija v Kulturnem domu Postojna.

Nastopalo bo 20 članov Baletnega društva Postojna v starosti od 4 do 12 let ter skupaj 64 baletk in baletnikov iz glasbenih šol Ajdovščina in Nova Gorica ter Društva ljubiteljev baletne umetnosti Divača.

Prireditev se bo začela ob 18. uri, vstopnine ni!

V imeni društva vabim tudi k vpisu novih članov (od 4 let dalje), vadili bodo dvakrat tedensko v telovadnici Vrtca Postojna!

Posebno lepo vabljeni “vodilni” MON-ovci!

Mama 2831,

ŽIVJO!!!!

Še nobena se ni oglasila, naj Te vsaj jaz lepo pozdravim.

Nisem daleč, pa prav rada bi videla BALETKE.

Naj vam prireditev lepo uspe. Saj bodo prišli, nič se bat.

LP PRABABI

Mi bomo tam-pripeljemo našo balerino.

Naša balerina bo tam 🙂

He he,mpgoče se pa poznamo.

O, superca :))) Želim vam en čudovit nastop, gledalcem pa veliko užitka 😉

Naše baletkice gredo v nedeljo nastopat v Cerknico – velika pika kar po oblakih plava… ;)))))))))))))

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

No, me veseli, da nas je toliko “baletk” tukaj! terlikar, vaša punčka ima ime na V, precej dolgo, ne? baletka, vas pa še nisem pogruntala…

Se vidimo v petek – oziroma že jutri ob 18. uri, saj veste, da imamo sestanek?

Mojca je.Zna bit da sva se celo zadnjič v Novi Gorici pogovarjale.

Jaz sem tako okupirana s tem našim večerom, da sem pozabila, da pridejo tudi baletke od drugod in sem pomislila samo na postojnske. Ne, midve se ne poznava, ker sem se jaz šele zdaj pridružila mamam, ki imajo punčke pri baletu. Moja je namreč začela šele lani, balet so imeli v vrtcu (ima šele slabih pet let). To je njen prvi nastop.

Torej se bova spoznali v petek!

He he,se pa v petek spoznava.

mama 2831 – tudi midve se ne poznava, ker je naša balerina iz Nove Gorice :)))

New Report

Close