Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Barcelona

Barcelona

Pozdravljeni

Mene pa zanima, če je kdo od vas šel na dopust v Barcelono z otrokom 2,5 let v lastni režiji. Mal nas mika, da bi šli.
Hvala za nasvete.
lp

Midva bova sicer šla sama, ampak sem skoraj prepričana, da tudi z otrokom ne bo problem organizirati v lastni režiji. Midva bova letela z Ryanairom iz Trevisa in naju bo polet za oba prišel okoli 30, 35 jurjev. Nato pa bova rezervirala sobo v hotelu na spletu. Pobrskaj še ti, so tudi apartmaji.

Lepo se imejte, jaz že komaj čakam!

Midva sva se ravno vrnila, sicer brez otroka, a v lastni režiji. Tudi z otrokom ne bi smel biti noben problem. Je bila pa kolegica s tri letnikom in dvomesečnico, tako da…

Mi smo bli za novo leto mala pa je bila stara 21 mesecev. Super je bilo ljudje naravnost obožujejo otroke, torej zelo priporočam.
Lp P.

Ful hvala za odgovore na netu sem našla za 6 eur letalo iz Benetk malo moram še pogledati za apartmaje oz. hostle.
lp

Drugače nisem pristašica AA (beria Adria A.) ampak sedaj imajo akcijo 120 EUR letalo plus mislim da takse, morda se še pri njih pozanimaš!

Lep dopust!

Polona

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Punce pri mladinski knjigi je izšel tak super priročnik z naslovom IZLETI V EVROPSKA MESTA. Pa brez zamere ker delam reklamo ampak mala knjižica je polna super nasvetov in idej za nas, ki potujemo z nizkocenovnimi letalskimi družbami v evropske prestolnice. Izbor 12 mest ( Rim, Barcelona, Berlin…), priporočila za prenočevanje, oglede, hrano in pijačo, nakupovanje in nočno življenje, predlogi, kako si mesto ogledati peš in še mnogo drugega. Pa še majhen format je, da jo daš v nahrbtnik ali torbico in gremo. Jaz sem nad njo navdušena in jo bom ful uporabljala. Pa ko pridete nazaj iz Barcelone poročajte!!!!

Zdravo,

midva se tudi odlocava za dopust v Barceloni z najinom otrokom star je 2,5leti in prosim ce mi lahko kdo napise kaj vec.

Odpravili bi se z avtomobilom in bi bili 10dni v okolici Barcelone, nekaj dni pa tudi v sami Barceloni. Gledela sva pokrajino Costa Dorada in naju zanima ce ima kdo kaj vec informacij.

Lp

Mi smo najeli stanovanje v centru na glavni ulici in je blo res super. Sam trenutno ni mojega v domovini da bi ti povedala kje je to našel. Ga bom vprašal v nedeljo ko se vrne pa ti počćljem link če te zanima. Leteli pa smo iz Benetk zneko italjansko fimo mislim da myair ali my air, čekiraj še to.

Majčkeno bodite pozorne – na večini evropskih (no pa tudi ameriških) letališč so ful dvignili takse.
Če pogledate samo AA oglas za Rim – tam piše, da je taksa od 17.000 SIT naprej, kar pomeni, da bodo še malo dvigovali. Baje so vzrok cene goriva. Zakaj že??? No sicer, če človek leti za 5-6 Eurov mu tudi takse ni težko plačati malo višje, je pa dobro računati tudi na ta strošek.
Sem vam pa kar fouš. Barcelona je po moje eno najlepših evropskih mest.
Srečno pot!

lp tinca

Polona, Ryanair ima cene (OK, za termin, ki sem ga jaz gledala, oktober) od 15 evrov do 45 evrov, skupaj s taksama bi naju zaenkrat najcenejša varianta prišla za oba 145 evrov, pa upava, da se bo še znižalo. Ko sem namreč konec marca gledala cene za maj, bi naju dve karti stali 80 evrov…

Lani smo šli. Na poročno potovanje. Čez Provanso, v Barcelono in okolico, Andoro in nazaj domov – cca 18 dni. Veliko vožnje (s svojim avtomobilom), malo zvijač z animacijo med daljšimi vožnjami (prvi in zadnji dan smo se vozili do 14 ur).

Bilo je pa nepozabno. Sredi oktobra smo se kopali na prelepih peščenih plažah Barcelone.

Priporočam. Je pa veliko pakiranja (no, pri nas ga je bilo ker smo spali skoraj vsak dan drugje).

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close