Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je katera v podobni situaciji?

Je katera v podobni situaciji?

Namreč, moj ginekolog mi je povedal, da imam bris med dve in tri. Sedaj me skrbi. Ali je katera že imela takšno izkušnjo in kako se je izteklo?
Hvala

dobro, konizacija in malo bolniške. od takrat pap 1

jaz enako.

Tudi jaz sem v podobni situaciji. Kaj mi lahko katera napiše kaj več oz. katero število je bilo, da rabiš konizacijo?

H V A L A !

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Kolikor se jaz spomnim(pred 12. leti) je bila 3.

Tudi po drugem porodu sem imela nenehno PAP ll. Ginekolog se je tega naveličal in mi naredil konizacijo. Od tedaj (3 leta) imam PAP l.

Po + PAP testu konizacija. Jaz bi naredila tako. TAKOJ

PAP-e preprečijo kondomi!

Ti kar nadaljuj s kondomi, hahaha

to je test, glupa, ne pa okužba hahaha

Ne razumem, zakaj ji moraš takoj reči, da je glupa. A si ti prepričana, da si ti njo prav razumela? Ali kar takoj sklepaš, da ona ni razumela?
Lp Saša

Samo malo, da počistimo zmedo.
PAP je bris po Papanicolau, zato na kratko PAP.
Zzz pa je mislila papiloma virus, ki je povzročitelj teh sprememb, zaradi česar je potem PAP patološki in je potem potrebna (odloči ginekolog po brisu in odščipu) konizacija.

Da, “???!!!”, kondomi preprečijo spremembe na MV.
Zakaj misliš, da ženske, ki nimajo spolnih odnosov NIMAJO NIKOLI patoloških brisov?

> Zakaj misliš, da ženske, ki nimajo spolnih odnosov NIMAJO NIKOLI patoloških brisov?

ma nemoj? patološki bris pomeni, da so celice spremenjene in da se bodo spreminjale še napej do stopnje raka. to pokaže PAPA bris. Vzrok teh sprememb pa so lahko vnetja.

Če nimaš odnosov še ne pomeni, da ne moreš dobiti raka materničnega vratu.

TOREJ???

???!!!, ne boš verjela! Ženska, ki nima odnosov, ne bo nilkoli imela raka na materničnem vratu. Lahko ga bo imela na jajčnikih, maternici, lahko se bo rak razširil iz maternice na maternični vrat….nikoli pa ne bo nastal rak na materničnem vratu zaradi sprememb, ki jih pokaže PAPA bris. Zato tudi ni potrebno hoditi ženskam, ki nimajo spolnih odnosov na preglede v smislu jemanja brisa materničnega vratu.

Očitno mi res ne verjameš. Če se hočeš prepričati, vprašaj dr. Pušenjaka na sosednjem forumu!

New Report

Close