Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FOTOGRAFIJE IZ DIGITALCA – kje najcenejše?

FOTOGRAFIJE IZ DIGITALCA – kje najcenejše?

Drage moje, dragi moji!

Ker ste polne informacij, me zanima, kolikšne so cene razvijanje fotografij iz digitalnega aparata in kje je moč s to zadevo najceneje priti skozi.

Glede na to, da od l.2004 (odkar imam digitalca) ne razvijam več fotografij, strošek ne bo zanemarljiv, četudi bom izbirala le res najlepše fotografije. Bi pa rada ponovno dopolnjevala družinski album in album za moja dva sončka! Torej bo fotografij – olala… A počasi, po malem…

Prosim za pomoč in informacije in se že vnaprej zahvaljujem za trud.

Aja, še to – glede na to, da smo iz Logatca, pridejo v poštev Ljubljana, Postojna, Ajdovščina (služba) in okolica.

Vidka Pitka ******************************************** http://www.mojalbum.com/vidka-pitka

mi jih razvijamo pri DM-u, s pomočjo njihovega programa. preberi si tukaj:

čisto enostavno, en dan poklikaš fotke in jih preko programa pošlješ, čez dva-tri dni jih prevzameš v poslovalnici DM-a. ena fotka stane 25 sit in so res zelo lepe!

mi damo razvijati preko Dm,slika nas stane 25 slik.In slike so fantastične,pa še na dom mi dostavijo lahko,če hočem

uf, tega je kar nekaj:

pa tega je še malo morje…

jaz trenutno uporabljam foto fantasy ali e-foto

Jaz uporabljam Foto Fantasy. So mi daleč najboljši.

LP

Poizkusi tele, cena fotke je bila (vsaj prejšnji teden) 21,00 SIT… tudi jaz si jih nisem dajala razvijat odkar so mi nabavili digitalni fotoaparat (moram priznati da sem bila zelo proti njemu), ko pa mi je prijatelj poslal njihovo stran, sem jih najprej preizkusila s poizkusnim naročilom ( naročilo za 450,00 SIT), da sem videla, kakšne slike so, nato pa jih dobesedno napadla s svojimi naročili. Sem zadovoljna… (čeprav vem, da so okusi različni…)

lp

MC

Ja, Pitka, ne reči mi, da nisi vedela za akcijo Foto Fantasyja – v četrtek so imeli promocijo aparata za izdelavo digitalnih fotografij v Postojni – prvih 25 fotk po 1 (en!) tolar. Jaz sem jih 100 razdelila na 4 CDje in vnovačila še tri osebke, ki so mi jih nesli naredit… 100 fotografij za 100 SIT!

Če bo še kakšna podobna akcija, bom kar tukaj gor obelodanila. Sicer sem zadovoljna z njihovim Photo Orderjem, tam so fotke 10 x<15 navadno po 24 SIT.

Ma sej pravim, de meni vse akcije pobegnejo!

Punce hvala – se bom morala resno in sistematično lotiti tega projekta!

Vidka Pitka ******************************************** http://www.mojalbum.com/vidka-pitka

hvala, ma mi nikoli ne rata… :O)

New Report

Close