Starševski čvek

Vaš indeks telesne mase

Default avatar
Evo link, pa si izračunajte, kaj je normalno.

Jaz ga imam trenutno 20, pa vseeno nisem čisto zadovoljna, imam celulit na bedrih in še malo trebuščka. Imam še vedno 4 kg več kot pred porodom. Ko in če bom shujšala, ga bom imela 18, postavco pa super - upam.
Default avatar
He jst imam tudi 20, pa sem čist zadovoljna. Sej pa ni treba da smo vse za v revije. Tudi sem pa tja kak kilogramček prav pride ... še sploh če so pravilno razporejeni - na pravih mestih :))
Default avatar
moj je pa 0,1, pa mam ful celulita pa ful sem debela
Default avatar
Moj indeks je sicer enak 23, a je takšen, razen ob nosečnostih, že skoraj 35 let.
Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.
Default avatar
Imam 32 ITM-ja, totalno nezadovoljna
Default avatar
hehehe, pa si si prebrala razpredelnico, da spadajo taki z ITM 18 že med podhranjene?
Default avatar
Potemtakem sem bila celo življenje podhranjena, razen zadnjih 2 let :-). Kljub podhranjenosti pa sem nosila košarico B, trenutno pa C - zanimivo.
Default avatar
drugače se enostavno izračuna ITM tako, da se deli težo z višino v metrih na kvadrat (npr: 55kg/ (1,6^2)m)
Default avatar
21,8 ... v naslednjih dveh mesecih imam v načrtu izgubiti "zimske" 3 kg in potem bo le ta 20,8 ... moje sorodstvo pa me bo hotelo spet malo porediti ;-) Sem kot otrok bila vedno debeluška.

Vladka
http://galerija.over.net/main.php/v/ust ... /Vladka+K/
Default avatar
Maš pa čist taprav nick...
Default avatar
No, ko vpišem "jutranjo" težo, je indeks 18 (torej pod mejo), ko pa dodam kilco, pa indeks znaša normalnih 19.... Pa sem zjutraj isti človek kot zvečer.
Bolj pomembno je, kako se počutiš, kot to, kam te indeks razvršča.
Default avatar
Izračunala sem še za cm nižjo višino in pride pri obeh kilažah, jutranji in večerni, isti indeks, 19.
Jako natančen izračun...
Default avatar
Ja, itak. :-)))
Default avatar
Pri meni je normalno in res je tko,))sem čisto zadovoljna sama s seboj!

Drugače pa itak ne dam nič ne na kile, ne na to, ampak na počutje in sam izgled postave, lahko ena tehta 50 kg pa izgleda "špehica"...ena pa 70 pa je prava baba, brez maščobe...upam, da veš kaj sem ti želela povedat.
Default avatar
27
do jeseni pa načrtujem eno dietko, da pridem do itm 24, tam nekje... kej več pa že ne, da ne bomo iz D padli na C ali še nižje ;)
Default avatar
normalna... ceprav sama cutim, da nisem...heheh... hlac ne morem vec zapret po praznikih...ker se mi vse odvecno nabira samo na trebuhu...grrr...

Evo, bolje da grem migat, kot pa da visim za rac...
Default avatar
27, kar pa se tiče košaric se nimam kaj bat ;))). Iz A ne padejo nižje, niti na AA ne.
Default avatar
17,7. Sem čist podhranjena. Pa sem zarad boljšega občutka dodala eno kilo. :((( Košarica pa AA. e morem nič pomagat,tud 2 nosečnosti nista pustili "posledic".
Default avatar
Ubožica, verjetno zgledaš ful ubogo. Kaj te dedec matra?
Default avatar
Indeks telesne mase imam 16
Majhen ja vem :))