Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaš indeks telesne mase

Vaš indeks telesne mase

Evo link, pa si izračunajte, kaj je normalno.

Jaz ga imam trenutno 20, pa vseeno nisem čisto zadovoljna, imam celulit na bedrih in še malo trebuščka. Imam še vedno 4 kg več kot pred porodom. Ko in če bom shujšala, ga bom imela 18, postavco pa super – upam.

He jst imam tudi 20, pa sem čist zadovoljna. Sej pa ni treba da smo vse za v revije. Tudi sem pa tja kak kilogramček prav pride … še sploh če so pravilno razporejeni – na pravih mestih :))

moj je pa 0,1, pa mam ful celulita pa ful sem debela

Moj indeks je sicer enak 23, a je takšen, razen ob nosečnostih, že skoraj 35 let.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

Imam 32 ITM-ja, totalno nezadovoljna

hehehe, pa si si prebrala razpredelnico, da spadajo taki z ITM 18 že med podhranjene?

Potemtakem sem bila celo življenje podhranjena, razen zadnjih 2 let :-). Kljub podhranjenosti pa sem nosila košarico B, trenutno pa C – zanimivo.

drugače se enostavno izračuna ITM tako, da se deli težo z višino v metrih na kvadrat (npr: 55kg/ (1,6^2)m)

21,8 … v naslednjih dveh mesecih imam v načrtu izgubiti “zimske” 3 kg in potem bo le ta 20,8 … moje sorodstvo pa me bo hotelo spet malo porediti 😉 Sem kot otrok bila vedno debeluška.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Maš pa čist taprav nick…

No, ko vpišem “jutranjo” težo, je indeks 18 (torej pod mejo), ko pa dodam kilco, pa indeks znaša normalnih 19…. Pa sem zjutraj isti človek kot zvečer.
Bolj pomembno je, kako se počutiš, kot to, kam te indeks razvršča.

Izračunala sem še za cm nižjo višino in pride pri obeh kilažah, jutranji in večerni, isti indeks, 19.
Jako natančen izračun…

Ja, itak. :-)))

Pri meni je normalno in res je tko,))sem čisto zadovoljna sama s seboj!

Drugače pa itak ne dam nič ne na kile, ne na to, ampak na počutje in sam izgled postave, lahko ena tehta 50 kg pa izgleda “špehica”…ena pa 70 pa je prava baba, brez maščobe…upam, da veš kaj sem ti želela povedat.

27
do jeseni pa načrtujem eno dietko, da pridem do itm 24, tam nekje… kej več pa že ne, da ne bomo iz D padli na C ali še nižje 😉

normalna… ceprav sama cutim, da nisem…heheh… hlac ne morem vec zapret po praznikih…ker se mi vse odvecno nabira samo na trebuhu…grrr…

Evo, bolje da grem migat, kot pa da visim za rac…

27, kar pa se tiče košaric se nimam kaj bat ;))). Iz A ne padejo nižje, niti na AA ne.

17,7. Sem čist podhranjena. Pa sem zarad boljšega občutka dodala eno kilo. :((( Košarica pa AA. e morem nič pomagat,tud 2 nosečnosti nista pustili “posledic”.

Ubožica, verjetno zgledaš ful ubogo. Kaj te dedec matra?

Indeks telesne mase imam 16
Majhen ja vem :))

imam 28 inteks teže in se čisto v redu počutim. športam 2x-3x na teden, tudi mojemu dragemu sem v redu tako… ne obremenjujem se z mnenji z drugimi 🙂

19

Jaz sem na meji – malo pod 25….

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Indeks telesne mase ne pove skoraj nič oz.nikjer ne pomeni, da če imaš malo višjega, da nimaš ok postave. npr.. sama ga imam pod 20, ampak ko sem šla pač na eno gratis zadevo (drugače sem suha), pa so me dali na neko vago (kjer dajo tvojo težo višino in starost), sem imela špeha na meji med dobro in slabo (so bile štirje razredi), tako, da je bila še terapevtka presenečena, no ja jaz pa tudi, ker razen na trebuhu resnično ne vem, kje bi si še postrgala maščobe….

sama osebno na ta indeks ne dam nič oz. imajo kakšna dekleta večji indeks, ki bi jo mogoče uvrstisl že na zgornjo mejo normalne prehranjenosti, pa ima to dekle lahko lepo postavco, športno….

lp

37 :(((

New Report

Close