Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjska ženska – ponovitev?

Sanjska ženska – ponovitev?

Ali je na POP tv ponovitev sanjske ženske? Če je, kdaj je?

V nedeljo popoldne je običajno, drugače pa je na internetu na raznih naslovih ogromno sporedov objavljenih, npr napovednik.com, rtvslo.si itd.

Kdo pa je šel ven? Pliiiiis – tiste, ki ste gledale.

nova
Uredništvo priporoča

Matic in oba Aleša.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Danes je imela res lahko odločitev. Tudi meni so bili tile trije čisto mimo.

Always look on the bright side of life!!!

Ali katera ve?
Ali je res, da je sanjska ženska si že izbrala svojega snubca Leona?
Brala sem v eni reviji.
Meni je zelo všeč in simpatičen fant, ta Leon. Lepo lepo poje, zapomnila sem si, ko je prejšnji teden tako lepo zapojal na kitaro za Nino in še za svojo mamo, ki mu je podarila življenje. Pa še pod okence Nini je zelooooooo lepo zapojal…… Zelo lepo od njega…… Tukaj je pri meni pridobil vse ++++++++………..

Ali je vam všeč ta Leon?
Meni fullllllllll!!!

lp,
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

men se zdi pa leon en tak psiho. kt, da nima lih 100 pik. prow grozn mi deluje.

meni je Leon en klovn, super za žurke, za življenje pa bog si ga vedi

Pri meni ima trenutno največ plus točk Saša

Always look on the bright side of life!!!

Meni pa se zdi, da z njegovim podstrežjem ni vse čisto vredu.

Poleg tega pa tako odločna ženska kot je Nina, ne bi dolgo zdržala z človekom, ki se z vsem strinja… Po moje vsaj….

Aleša nista bila tako slaba. Tisti starejši je bil vsaj toliko odkrit, da ji je v faco povedal, da ga je motilo, ko jih je na zmenku za POL URE zapustila. Mislim, da ga ni na svetu človeka, ki ga to ne bi motilo (ej, mene bi!!!!! za pol ure!!!!!), pa ne toliko zaradi ljubusumja, kot zaradi nespodobnosti. To se pač ne dela in Aleš ji je to čisto lepo razložil. Leon pa se je v ozadju muzal, v real live pa bi po moje čisto drugače odreagiral…

Drugemu Alešu pa ni dala niti šanse, ko ji je brat povedal, da bi NAJ pecala kolegico (kolegica je sicer rekla: ni me lih pecal…). Ne vem no, ampak kolikor so pokazali na oddaji, jaz tudi ne bi rekla, da jo je pecal. Vprašal jo je, koliko je stara in še eno vprašanje in to je bilo vse. Mah, saj vedar veste, da ni tako lahko navezati pogovora z neznanima človekoma in še ob prisotnosti kamer – po moje ni želel, da bi pogovor izpadel tako, kot da ga samo onadva zasližujeta, pa jo je pač nekaj vprašal. Mislim, če se to zdi Nini in bratu preveč, pol pa se naj ona zamisli o svojem ljubusumju, ne pa da dela test na drugih.

Oprostite, ampak ta Leon je ena velika rit! Kako se je samo prilizoval tisti prejšnji sanjski ženski, pa kako je zaljubljen, pa ti boš moja, bla bla, ko je pa obrnila pete, pa vse najslabše o njej. Ena navadna zahrbtna rit!!! Pa totalen psiho, seveda.

Se ne bi mogla bolj strinjati. Čudi me, da ga tako inteligentna ženska, za kakršno se ima Nina, ni spregledala.

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Nč bat punce, ne bo ostalo pri Nini…. Drugače je pa tale SANJSKA ŽENSKA 2 totalen poten!

Doroteja??

Si ti mogoče kje okus pozabila, ali ti je res ta psiho všeč? Joj, ne predstavljam si, da bi jaz imela enega takega doma (kot Leon), saj bi se nam vsem zmešalo. Izgleda kot idiot (pa brez zamere), s prstom v ustih, joj, joj…. upam, da nimaš podobnega doma.

Njegovega obnašanja, pa sploh ne bom komentirala. Mogoče si zamudila oddajo v kateri je zmerjal prejšnjo sanjsko žensko. Najprej ji je v rit lezel, se zaljubil, potem pa z takimi besedami ven butnil, da je blo groza. Takrat je pokazal svoj pravi obraz. In tistim, ki smo to videli zato deluje kot psiho.

Si predstavljaš njegovo reakcijo, ko ga bo Nina zavrnila? Jaz si jo raje ne. Upam, da ji po koncu oddaje ne sledi, če ga je skenslala.
Si predstavljate takega i…. zraven take ženske?

Veste kaj, če si taka ženska kot je ona ne more najti fanta svojih sanj sama je pa res vse skupaj zelo žalostno.

Pismo, babe, a še niste pogruntale, da je vse samo show? Kakšna čustva… Nina je privolila v to samo zato, da bo še pridobila na popularnosti, ne pa , da si bo našla frajerja.

sanitarka in antileon, se strinjam, tale Leon…je praktično negledljiv. Jaz ga še poznati ne bi hotela, kaj šele, da bi se družila z njim. Ja, tisto pljuvanje po 1.sanjski ženski je bilo res totalno primitivno. Dorotejo pa sprašujem, ali je stara 13 let ali pa se močno heca. Pa napiše se ‘peti’, ne pa ‘pojati’!!! Za Ninino visoko inteligenco pa ne bi dala roke v ogenj, vedoč, da še srednje šole ni dokončala. Saj drugače je pa čisto solidna, samo kriterije do moških bo pa morala spustiti. Meni se je tudi starejši Aleš zdel čisto v redu in edino on je pokazal, da mu ni bilo všeč, da jih je med druženjem zapustila. V resnici pa ni bilo prav nobenemu.

Meni je najbolj všeč Saša. Leona bi jaz že prvič poslala domov. Res mi deluje, kot, da nima tri čiste… Sicer pa se Nina ni prišla zaljubit, tako da…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

A se ti hecaš al čist resno misliš glede tega i… Leona. Če resno misliš potem lahko samo rečem sto ludi sto čudi.

Tukaj lahko še kaj zveš:

Glede Leona pa se strinjam z večino- to je en čudak. Pa še en kup stvari sem slišala o njem s prve roke, pa bi se ga na 100 m izogibala, če bi ga srečala.

Pozdravljena, AntiLeon

Zato sem tudi vas vprašala, kako je ta Leon, ker par oddaj nisem uspela gledati.
Ko sem ga prvič zagledala mi ni bil švah no. Sedaj pa to slišim, če je tako je pa resnično beden……..

Sedaj v petek bom imela priložnost gledati upam vsaj, da bom gledala.
Nekaj na A. tv-ju kanalu sem slišala, da se je eden milijonerček zaljubil v Nino. Na današji E+ so povedali in tudi on je komentiral, nisem uspela vsega poslušati, ker se je Tadej nekaj vpil. Saj veste kako je, da potem nič ne moreš slišati.

lp,
Doroteja

P.S. Briga me za sanjsko žensko kdo bo in kdo ne BO.
Samo oddaja je meni zanimiva, ker je resnična.

Dobro se z dobrim vrača:-)))

jera1

Soryyyyyyyyyy no, če te je motilo moje vprašanje glede Leona.
Nisem uspela gledati vse oddaje, zato sem tudi vprašala.

Hvala ti za opozorilo pri moji napaki, ja tako je pet in NE pojatii:)))
Ko bi ti vedela, kje se mi glava drži, še sama ne vem kako to zmorem. Ehhhh migre kar na jok!

Vesele praznike ti želim in veliko pirhov.
lp,

Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zopet sem naredila napako, ne pet, ampak peti.
Se opravičujem.

lp,
Doroteja

P.S. Saj sem ti napisala, da ne vem, kje imam glavo, na forum skočim samo toliko, da pozabim malo na vse.

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Take bejbe kot Nina padejo vedno in samo na eno stvar – veliko keša! Tipi s takšno količino prostega časa za snemanje nekega tv šova pa bolj težko premorejo to kar si ona želi od svojega moškega. Sploh pa je šov čisto brezveze, če že vsi v naprej vemo, da se “sanjska” ženska v nobenem primeru ne more niti minimalno zaljubiti v katerega od kandidatov.

joj, meni je pa Leon tako mim…
Ma res, groza!

Vprašaj Nino kje je LasVegas–no, zdaj morda že ve na kateri celini je.:)))))
LOL:)

New Report

Close