Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kuhanje jajc

kuhanje jajc

Kako, da ne spokajo?

živjo,

8 minut moraj vret, nekje pa sem slišala, da pomaga, če soliš vodo.

Pa pred kuhanjem morajo biti nekaj ur v hladilniku,pa v vodo je treba dodati kis in sol,pa odvisno je ali so jajca domača, katera imajo trdnejšo lupino,ker so kokoši bile hranjene s bolj zdravo domačo hrano.Kupljena jajca pa imajo tanjšo lupino in prej počijo.

nova
Uredništvo priporoča

Ne, prej jih moraš vzeti iz hladilnika, ker drugače popokajo.

Koliko pa prej?Potem je pa vseeno,če so na sobni temperaturi.

Jaz jih vzamem direktno iz hladilnika in jih dam v lonec z mrzlo vodo na zmerno močan ogenj, tako da se z vodo hkrati (in ne prehitro) segrevajo. Je pa res, da ne uporabljamo jajc iz trgovine.

Hehe ondi, ti pa obvladaš kuhanje jajc. Najbolje je, da preden daš jajca v vrelo vodo, jih segreješ pod curkom tople vode iz pipe. V vodo jih dajaj počasi z žlico in potem naj vrejo počasi, da jih ne premetava v loncu. Tako jih jaz kuham, pa mi nikoli ne spokajo.

Jaz kuham tako kot modro nebo, le, da imam jajca iz trgovine. Skuham jih več, kar jih slučajno popoka romajo v francosko solato, drugi pa v barvo. Tako sem se začela nehati sekirati koliko jih poči in koliko ne, počene enostavno porabim drugje. Se mi pa zdi, da moraš pri kuhanju jajc imeti tudi srečo.

Hvala lepa.Še za en nasvet sem bogatejši.

Jaz jih dam na sobno temperaturo, potem dam v posodo eno cunjo in zlozim jajca tako da se ne dotikajo oz je cunja med njimi, mrzlo vodo in solim. Kuham na tihem ognju, da pocasi zavrejo in vrejo. Tako mi jajca ne pokajo.

Zanimivo pa je, da imam med letom ko kuhamo jajca, procent pocenih jajc med domacimi vecji kot pri “trgovinskih”. Ne vem zakaj.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

New Report

Close