Najdi forum

Ali mi lahko kdo iz prve roke (ali pa iz druge) pove kakšno pohvalo ali pa kritiko na račun OŠ Vič. Da se bomo lažje odločili. Mogoče v smislu primerjave z OŠ Bičevje (ki se mi po sestanku pred vpisom nič kaj ne dopade), OŠ Trnovo in OŠ Majde Vrhovnik.

LEPA HVALA VSEM.
VESNA

Živjo Vesna,
jaz sem bila na OŠ VIČ in imam same pohvale. Res, učitelji so dobri, prostori so urejeni, hrana je v redu, skratka meni je bilo zelo lepo!
Lep pozdrav, Polona.

Res, da je že cela večnost od tega, vendar sem jaz tudi hodila na OŠ Vič in ko sedaj gledam nazaj se mi zdi, da je bila šola super. Tudi znanje, ki sem ga prinesla v SŠ je bila zadovoljiva (v zgornji lestvici). Nikakor pa v tistem času niso priporočali Bičevje in celo tisti, ki bi morali hoditi tja in so imeli kakšne veze so se vpisali na Viško. V našem razredu je bilo ogromno otrok iz Vrhovc, Brezovice (mogoče ti tudi to kaj pove). Žal ne vem, če je še vedno tako dobra kot je bila, vendar močno upam, saj razmišljam, da bi tudi jaz svojo malčko čez tri leta vpisala ravno v to šolo.

Najslabša od teh varijant je sigurno Oš Bičevje!
Majda ali Vič pa sta zelo OK!!

Viška šola je grozna,brez razumevanja za kogarkoli in karkoli,če se končno zamenja vodstvo bo morda??????bolje.Kamorkoli samo na Viško ne,vem iz izkušenj ki jih preživljava z otrokom a ne bova dolgo.

Slišim samo negativne kritike o ravnateljici na Viču.
Sama sem hodila na Bičevje, tudi moj sin je obiskoval to šolo (odločilna bližina doma) in jo kot jaz končal z odličnim uspehom.
V njegovem razredu je bilo kar nekaj težav z nasilnim učencem, sicer pa je bila šola zame in zanj prav prijetna izkušnja.

New Report

Close