Najdi forum

klic na pomoč

Danes sem po e-pošti prejela klic na pomoč, ob katerem sem se kar zjokala. Naj se tudi vas dotakne.

fudika

PROŠNJA V HUDI OSEBNI STISKI IN KLIC » NA POMOČ«

Prosim vas, da se odzovete na prošnje vseh obolelih, ki so zboleli za neozdravljivo bolezen.
V to skupino spada tudi več vrst levkemij.

Prav v tem času na ustreznega darovalca čaka tudi moja sestra Irena (Kos), stara je 30 let in ima 3 leta starega sinka.
Bolečino in stisko vseh nas v družini ni moč opisati z besedami.

Želim in močno upam, da nihče, res nihče ne zboli za to kruto bolezen. Prav tako močno tudi upam, da nikomur ne bo potrebno kot sorodniku spremljati tovrstnega zdravljenja svojih najbližjih.

Vera in upanje je vse kar nam preostane. Oboleli pa poleg vere, upanja in podpore najbližjih, lahko le čakajo na edino možnost ozdravitve – presaditev kostnega mozga.

V teh dneh je bilo zelo veliko povedanega, zapisanega in storjenega na pobudo znane osebe Irene Grafenauer.
Tudi moji sestri je ime Irena (Kos), ki prosi Vas, JAZ VAS PROSIM, udeležite se akcij, ki potekajo po celi Sloveniji in pristanite na analizo krvi.

Verjemite s tako malo truda, lahko nekomu rešimo življenje.

Vest, da ne morem pomagati oz. rešiti sestro, ker nisem primerna darovalka zanjo, je kruta realnost, s katero bom morala živeti vse življenje …

Hvala Vsem, ki bodo nekomu podarili možnost, da preživi.

Jutri, ni nikomur obljubljen,
Pa če si mlad ali star
In danes je lahko tvoja
Zadnja možnost,
Ki jo imaš, da objameš svoje najdražje.
Ne dovolite, da bi bila
To zadnja možnost.

Za mojo drago sestro Ireno,
Irma Perme ter Simon in Luka Šink (PROSIM POMAGAJTE MOJI MAMICI!).

Vse o tipizaciji – http://www.ztm.si – slovenija donor

Prijava za analizo krvi 01 54 38 100.

Lepa gesta. Vsaj meni se zdi. In dobra sestra… Srečno!

nika

New Report

Close