Najdi forum

alergija na krompir

Živjo,

pravkar sem ugotovila, da je moj petmesečni sin najverjetneje alergičen na krompir. Po posvetu s pediatrom sem se odločila za uvedbo goste hrane pred 14 dnevi.Poskusila sva kuhan korenček, krompir in cvetačo od sadja pa jabolko in banano.Moram reči da se mi sploh ne zdi preveč navdušen nad nobeno zadevo,mleko je zanj še vedno zakon (od dopolnjenega 1 meseca je na Pikomilu 1).Pri krompirju so se pojavile pikice že pred enim tednom pa sem popolnoma prenehla z vsem in ko je bila koža spet čista poskusila spet z krompirjem in rezultat: rdeče pikice po trupu še posebej pod pazduho. Ali ima katera izkušnje s podobnim?Mislite da bo prerasel?se mi zdi, da je krompir osnova pri veliko jedeh sploh zelenjavnih juhicah.S čim ga lahko nadomestim?

LP,Renata

Pri nas je bilo to po bučkah in breskovi kašici. Meni je pediatrinja svetovala, da za kakšen mesec prekinem s temi živili in potem ponovno poizkusim.V teh dneh se pripravljam, da bojo na jedilniku spet bučke ( vmes sem posumila že na prašek, a se je zadeva ponovila pri breskvah tako, da zdaj res ne vem več ).
Tudi mi smo dojeni manj kot mesec in uvajamo kašice od dopoljnjenega četrtega meseca. Naša je k sreči pravi požerušček in tako zdaj jemo že kar nekaj vrst sadja in zelenjave in vse ima zelo rada. Ji pa vse pripravljam sama in sproti, da dobi res svež obrok.
No, to je naša izkušnja! Nekaj časa prekinite in nato poizkusite znova, če se ponovi, boš vedea, da je to-to!
Veliko sreče in dober tek!
Pozdravčki!
Valerija!

New Report

Close