Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NAJboljši vazelin

NAJboljši vazelin

Tako izsušene ustice imam, če si jih ne mažem na 2 uri, mi kar zacvetijo. Imate kakšen nasvet, kateri vazelin je naj-naj…

Ognjičeva krema! Ustnice pokajo zato ker jih začnemo mazati z različnimi kremami!!! Jaz jih ne mažem z ničemer in so lepe čvrste tudi čez zimo!

Si s tem mazilom mažeš ustnice samo čez noč?

nova
Uredništvo priporoča

Res je. Redno mazanje z vazelinom vodi v nekaksno odvisnost in ustnice so bolj obcutljive. Jaz ima zdaj neko hidratantno mazilo od Lancoma, ki je ok, ampak si jih moram se vedno mazat na 2h, ker ne zdrzim, ce nisem namazana. Sicer pa mi ugaja Bebe.

BLISTEX je zakon (sploh ta v tubi)!!!

Cau!

Cez noc se na debelo namazi z bepanten mazilom. Ful pomaga.
Cez dan pa je ful OK nova labela Q10 v tubi (bele barve).
Jaz se cez vazelin namazem s prozornim glosom, da res “zapre”. Da se ti ne morejo ustnice izsusiti.
Pa super je tud vazelin v tubi od CLARINSA. Ta je pa zakon. Stane okol 4.000. Dobi se ga v milerju. Notri ga ni tako malo.

LP, L

Nam je pediatrinja priporočila Blistex v tubi. V muellerju stane 455 sit.

Ja, Blistex je OK, ampak še boljši je vazelin iz Hoferja (Ombia Med in mleko). Ga pa sedaj zagotovo ne boš več dobila, ker ga nimajo v redni ponudbi. Ko bo spet zima ga bodo zagotovo imeli, pa ti priporočam, da si ga kupiš. Garantirano najboljši! Pred njim se lahko skrijejo popolnoma vsi!

Poskusi še najbolj naraven način: na ustnice si namaži med. Jaz sem se smejala mami, ko mi je predlagala, ampak res pomaga. Ko ga poližeš dol, postopek ponoviš 🙂

Ja, dobra vila, Pepin nasvet je najboljši in najcenejši.

Če pa kje ujagaš mazilo Melem, boš pa na konju:-)))

Najboljši je Aloe verin od FLP, vendar stane 1.500 sit, sam je res nebeški.

Jaz si kar v tako majhno škatlico, vedno napolnim ognjičevo kremo, ki jo imam v taki veliki “pakungi”
Ali pa bepanten, ali pa hrvaški Melem- dobiš v njihovih lekarnah.

Uporabljam samo to in nobenih vazelinov, pa še najceneje je.

LP

Mini melem – garantiram! Meni ni nič drugega pomagalo. Se pa težko dobi – v lekarni v WTC-ju imajo gotovo!

Ribodermin – komur je vonj všeč. Meni je.

LANOLIN – dobiš v lekarni. Namenjen sicer za razpokane prsne bradavice. Pred dojenjem bradavic ni potrebno brisati, zato sem sklepala, da je čist ok tud za ustnice namazat. Naravno in preverjeno učinkovito. Veliko je notri (30 ml) in cca. 1600 Sit.

lp

Zagrebški melem imajo navadno v vseh lekarnah. Vsaj na Gorenjskem.

BLISTEX je zakon! dobiš ga v DM

bom poskusila

New Report

Close