Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tatu-zdaj ali nikoli

tatu-zdaj ali nikoli

Evo, se že nekaj let pripravljam,da si dam eno malo vrtnico tetovirat in ta trenutek sem se zares nepreklicno odločila. Domžale, ali je tu kdo, ki bi to naredil tako kot je treba??!Povejte mi prosim tisti, ki imate izkušnje, kam naj se obrnem?! Hvala! Bi šla kar jutri, ker se bojim, da potem spet pride obdobje, ko kar pozabim ali pa me popade strah….Zato potrebujem hitro pomoč, da nimam preveč časa za razmišljanje.
Hvala.

Sicer nimam izkušenj, ampak kolikor vem je najboljši John The Tatooator v Ljubljani na Dunajski pri Mercatorjevi stavbi. Sem pa slišala da je drag.

Meni pa Johnove “stvaritve” sploh niso všeč, niti ne pristojijo vsakemu. Menda ne dela tetovaž po rokah, pa zelo je nadut.

Sem pa zadnjič brskala po netu za polinezijskimi tattooji, pa po videnem lahko samo rečem, da so v Sloveniji sami tetovatorji-amaterji.

pomlad – kako izgleda in kako bo, ti bom na to vprašanje lahko odgovorila naslednji teden ..
V soboto imam termin … :))))))))

Simona

Živjo, če si v Domžalah se oglasi pri Srečkotu v Kamniški Bistrici, njegova telefonska številka je 041559676, vendar se bojim, da tako na hitro to ne gre, vsaj vsak dober tattoovator ti tega ne bo naredil takoj, ampak bo s tabo predebatiral kaj sploh želiš, izbrati si moraš motiv itd…

jaz sem si pri njemu naredila tattoo 1 mesec nazaj in sem zelo zadovoljna. Za čakat bo ziher vsaj 14 dni, vsaj tako je bilo pri meni… je pa vredno čakati, vendar moraš biti prepričana, da si to res želiš… to res nikoli ne zgine oz. plačaš odstranitev 5x več kot sam tattoo…

ima tudi inernet stran, vendar se ne spomnim imena, probaj malo pobrskati…

vse lepo, Urša

No, jaz grem pa semle …

Simona

John že dolgo ni ni več na Dunajski, pač pa je na Malem trgu v centru Ljubljane.

In če bi nekateri videli tatuje mojega moža ali mene, ne bi govorili o amaterskih tatuatorjih. Tako John, kot njegov brat Robert, sta prejemnika številnih mednarodnih nagrad in sta v svetovnem merilu znana kot blazna profesionalca.

Moj mož ima dva tatuja – ona na roki – na enem sta kombinirani sliki Salvadorja Dalija (naredil John), na drugi pa je Escherjeva grafika (Robertovo delo). Jaz imam toskansko sonce – pol luna, pol sonce.
Moj tatu je star 8 let, može eden 10, drugi 6, barve niso obledele.

To da John ne dela tetovaž po rokah, je malo “prilagojena” resnica – ne dela jih po tistem delu, ki je viden izpod dolgih rokavov – torej dlani, pa po obrazu, ne dela srčkov z imeni, obrazov znanih ljudi (denimo če bi kdo hotel imeli Michaeal Jackson) in ne dale blazno mičkenih tatujev, ki so kot muški kakci, pa moraš imeti povečevalno steklo, da bi videl, kaj je gor. Mnenja je, da mora biti tatu “state of mind”, ne pa modni dodatek.

Meni vsekakor ni žal, da imam tatu, je del mene.

T.

Jest sem si dala tatoo delat pred kakšnimi petimi leti. Imam kuščarja na hrbtu. Je del moje “rokerske” preteklosti. Naredil mi ga je Delano, sicer on precej dela na moto zborih, sicer pa ima studio v Dravljah. Živi pa v Kamniku. Tatoo sicer še ni čisto končan, vendar verjamem, da si bova še letos vzela čas. Za druge ne vem, poleg Delanota, sem seveda slišala tudi ja Johna, vendar me pri njem moti ta njegov malce podcenjevalni odnos. Nevem no, morda sklepam prehitro.

Žal ti ne morem svetovati.

Samo svojo izkušnjo želim povedati. Moj tattoo je izpod rok slikarja, ki tetovira “na črno”. Je pa precizen in skrben, zato konkretno pazi na sterilnost in čistočo. Najprej sem imela namen iti k Johnu, ampak se mi zdi, da dela kar nekaj po svoje in na koncu ne dobiš tistega, kar želiš. Pa še dvakrat dražji je od “mojega”. V glavnem: sama sem nesla k mojstru skenirano fotografijo in tattoo je natančno takšen, kot bi mi preslikal le-to na kožo, čudovito :))) Perfektno senčenje, izredna natančnost.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

jaz sem dobila natanko tisto, kar sem želela, je 3 dni risal sončka, preden sem bila zadovoljna

enako je z možem, njegov tatu je kot skopiran z Dalijevega platna

Me veseli. Mene je žal odvrnil že njegov pristop 🙁

Glavno, da sva obe zadovoljni :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

O, nisem vedla, Špelin@, da imaš tatu. A ti ga je S.B. iz Zagorja delal?

Pozdravček!

Takrat je bil še v Trbovljah 😉 Saj je po vsej verjetnosti isti :)))

Ja, moj tattoo je 10 let “živel” v moji glavi, preden sem si le upala pod iglo ;)))

Pišuka, ti greš pa kmalu rodit, kajne? En objemček in prijazen pozdravček :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

New Report

Close