Najdi forum

majice za dojenje-kje

Zanima me, kje bi dobila majice za dojenje. Ali jih katera uporablja in kako je zadovoljna z njimi? Koliko so pa kaj cene?

LP Nevenka

Pletilstvo Strojan
Virlog 14
4220 Škofja Loka

tel. 04/512-03-98

Na žalost ti pa ne znam povedati cene.

LP Sabina

Tamara Potočnik iz Kopra tel. 041 977 670. Pošlje tudi po povzetju.

Januška Strojan, Virlog 14, 4220 Škofja Loka, tel.: 04 / 51 20 398

Cene? Pojma nimam, zadnje sem kupovala pred dvemi leti 🙂 🙂

Če naročaš preko interneta:

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>
nova
Uredništvo priporoča

Če naročaš preko interneta:

Katera pa izdeluje boljše in kvalitetnejše?

LP Nevenka

V pletilstvu Strojan sem dala 6000 za majico s kratkimi rokavi. Plačala sem nekaj več kot sicer, ker so mi naredili malo drugačno. Je uporabna, v mrazu nimaš golega hrbta. Poleti bo pa verjetno predebela, ker je material kar kompakten.

Prenatal TRST
zelo zadovoljna, uporabljam jih ze 10 m, cene se ne spomnim.

Nevenka!

Žal sem šele zdaj opazila tole vašo objavo.
Kot je že Karmen omenila, majice za dojenje dobite tudi pri meni. Če mi pišete na e-mail [email protected] , vam lahko pošljem fotografije mojih izdelkov. Trenutno nudim lansko zalogo (bombažne majice z dolgimi rokavi) po zelo ugodni ceni 3.500sit, imam jih pa samo še 15 na zalogi.
Lahko pošljem po pošti. Poštnino za paket plačam jaz, vi pa plačate samo odkupnino za majico + 200sit za poštno nakaznico, ki jo zaračuna pošta, da mi prinesejo vaš denar za majico. Če pa naročite 2 majici ali več, se mi bolj splača poslati preko “Door to door” (zaradi teže paketa) in v tem primeru plačate samo odkupnino brez PTT stroškov.

Za pomlad in poletje pa pripravljam novo kolekcijo majic in oblek s kratkimi rokavi, ki bodo imele pri straneh všite zadrge, tako da bodo modeli bolj oprijeti in v koraku z modo.
Se priporočam.

Lep pozdrav!

Tamara

Pozdravljeni!

Sporočam vam moj novi e-mail naslov:

Če vas zanimajo oblačila za dojenje, mi lahko pišete na e-mail:
[email protected] ,
da vam pošljem fotografije in vse ostale informacije.

Obenem vas obveščam, da poleg majic za dojenje izdelujem tudi OBLEKE ZA DOJENJE po vaših merah in željah.

Lep pozdrav in čimveč veselja z vašimi malčki!

Tamara

Imate mogoče kontakt, ki še deluje? 🙂

New Report

Close