Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje na internetu lahko kupim leče?

kje na internetu lahko kupim leče?

KOt že v naslovu….kje na netu lahko kupim leče?

Jaz jih tukaj……

Mislim, da so tudi najugodnejši….

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Optika Rene Pirc, Maribor. LP

nova
Uredništvo priporoča

080 53 23

080 LEČE in z vsakim nakupom gre nekaj denarja se za slepe in slabovidne!!!!

Pirc ima defenitivno najcenejše Zeisove leče (so skoraj 2.000 sit cenejše kot v LJ)

:)))))))))) Tudi jaz jih kupujem preko njih 😉

Pirc, pa zelo so prijazni.
Škatlica mojih leč 6.500, pri mojem bivšem optiku 7.800, se pravi v enem letu prišparam dobrih 5.000.

http://www.lecka.net

Nova spletna trgovina kontaktnih leč!

Velika izbira, ugodne cene in brezplačna dostava kontaktnih leč v spletni trgovini Moje-lece.si
V naši ponudbi imamo:
– Dnevne kontaktne leče
– 14-dnevne kontaktne leče
– Mesečne kontaktne leče
– Barvne kontaktne leče
– Torične kontaktne leče
– Progresivne kontaktne leče
– Letne kontaktne leče
– Poltrde kontaktne leče

link:
Moje-lece.si[/url]

tele cene so pa kr kul pr moje-lece.si

res je, so kr konkurenčni

Opozorilo kupcem oz. uporabnikom spletne trgovine moje-lece.si; pred kratkim sem pri njih kupila najbolj propagirane mehke kontaktne leče TopVue Air, zadnji dosežek, najboljši materiali … A meni ne odgovarjajo. Po kakšnih dveh urah nošenja vid ni jasen ne od blizu ne od daleč. Meglenost se stopnjuje iz ure v uro. P1o treh tednih eksperimentiranja sem presedlala nazaj na AirOptix. Ko sem svojo izkušnjo opisala na spletni strani omenjene trgovine, je komentar po nekaj urah izginil. Vendar pozor. Napisala sem ga znova, izginil je znova … Zgovorno, pomenljivo … Ima kdo podobne izkušnje?

New Report

Close