Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Restavracija Cuba

Restavracija Cuba

Saj ne vem ali je restavracija, gostilna,… ampak nekje spodaj je bilo govora o njej, pa me kaj več zanima. Ambient, postrežba, cene,kje je…

Ni Cuba, ampak Cubo.
Cene niso nizke, ampak prav hudo visoke tudi ne. Je pa vse na nivoju.
Ostalo imaš tule:

Ja meni je ful všeč tam-ambient in hrana:)res vse lepo na nivoju.

Lp

– odlična hrana, priporočam biftek taljata z rukolo = 3.200 sit pa je ena dražjih zadev.
– profesionalno osebje, se znajo pohecat v pravi meri
– zelo izbrana muzika
– ful hud ambient

Vglavnem, definitivno restavracija, kjer navdušiš, svoje goste!

Pa upam, da dober tek.

Sporoči, če sem pretiravala ali si zaslužijo tako dobro oceno.

hrana je res dobra, cene ne previsoke, ampak ambient – bog pomagaj! kao ultra moderen, ampak nihče me ne more prepričat, da ni vse skupaj hladno, neudobno in preveč natlačeno. prav zato ne grem več tja.

Saj bo bolje( se bodo razširili).Samo še kakšen dober mesec počakaj, pa bo veliko več prostora.

lp lumpa

Odlična restavracija!
Odlična hrana!
Odličen ambient!
Natakarji super!

Moja najljubša ta moment v Ljubljani.

mj,

a me hecaš, da ti ambient ni všeč ?

Jaaa, definitivno številka ena, že nekaj časa in v ničemer ne popušča. Najbolj me vedno fascinira primeren odnos osebja, dovolj pozorni, da imaš občutek, da se ti zadostno posvečajo, a to storijo dovolj diskretno, da niso vsiljivi. Res pa je, da je ta meja pri vsakem izmed nas zelo tanka.

Ambient: je drugačen in res ni podoben tistim, z vsem spoštovanjem, prosim, iz tipične slovenske gostilne, kjer največkrat postrežejo s svinjsko pečenko in praženim krompirjem. A ima do najmanjših podrobnosti izdelan koncept (Cubo kot kocka), ki je v danem prostoru realiziran s stilom in prefinjenostjo, vendar kljub temu s povsem odprto funkcionalnostjo, ki jo taka restavracija zahteva. Natlačeno? V primerjavi s kakšnim Kavalom, kjer je hrana prav tako odlična, da ne bo pomote, imaš v Cubu pravzaprav občutek, da si v separeju.

mami

New Report

Close