Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti, ki ste brali Da Vincijevo šifro …

Tisti, ki ste brali Da Vincijevo šifro …

Malo sem brskala po internetu in našla podatek, da je film baje že pri koncu. Popolno presenečenje (v negativnem smislu) pa je bilo, da bo glavno vlogo – Roberta Langdona – igral Tom Hanks. Mislm… za moje pojme so s tem film že vnaprej pokvarili. Saj nimam nič proti Hanksu, ampak on pač ni za take vloge, meni se zdi, da njegov ksiht niti najmanj ne paše v to knjigo.
Najprej so baje nameravali vlogo dati Ralphu Fiennesu (ki je bil tudi v ožjem izboru za novega Jamesa Bonda), pa ne vem, zakaj je niso. :(( On bi bil vsekakor 100x boljša izbira.
Koga si pa vi predstavljate kot Langdona?

Aja, itak mislim, da bo film bleda kopija knjige, tako kot ponavadi. :((

Fotografije s prizorišča snemanja kažejo Hanksa točno takega, kot si predstavljam Langdona. Sicer je pa za moj okus knjiga tako razvlečena, da dvomim, da bo film bleda kopija. Imajo ustvarjalci vse šanse, da po tem delu naredijo dosti boljši film, kot je literarna predloga. Počakajmo, pa bomo videli:)

Film je že na netu-zadnič sem videla ko ga je moj mož hotel potegniti dol-pa ne vem a je že na razpolago ali ni.

nova
Uredništvo priporoča

Reklama za film mi je bila ful všeč….Tom Hanks pa drugačen kot smo ga vajeni-povsem primeren za vlogo…Sej veš, raje presodi (če je pravi za ta film) potem, ko si boš film dejansko pogledala.

Lp

Meni se pa zdi Hanks ful primeren za vlogo. Ce drugega ne, je zelo sposoben igralec in se bo potrudil najbolj kar se bo lahko.

To je zato, ker si si naredila v svoji domišljiji čiz drugačnega človeka. Brez veze.
Itak je knjga že sama po sebi scenarij. Če mene vprašaš, bo film brez veze tko ko knjiga…

Filmi so vedno blede kopije knjig. Sama sem bila pa navdusena, ko sem izvedela, da bo glavno vlogo odigral Tom Hanks, se mi zdi, da bi tesko nasli primernejsega igralca.

Mislim…. halo… pojma nimam…. a mi lahko poveste za kaj hudiča se v tej opevani knjigi gre…….
Oprostite ampak sem res kmet….
Hvala in lep pozdrav,
N.

Zelo na kratko in poenostavljeno: Vprašanje ali je Marija Magdalena res bila jezusova žena in ali naj bi nadaljevala njegovo delo, pokuša uradna cerkev zanikati. Vedenje o tem se prenaša skozi generacije, skozi šifre, simbole in “sekte” ali ličine. Zgodba je napisana kot napeta kriminalka, je pa skoraj malo preveč prozorna in se predolgo vleče.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

mislim da bo hanks kar ta/pravi

Ja, film bi naj bil že končan.

Če je Tom Hanks “ta peavi” za to vlogo, pa bomo kmalu videli. ;))

New Report

Close