Najdi forum

Maser

Kje v ljubljani uraduje kaki fajn maser? Lahko je tudi maserka. Dosti mam tega, da stalno prosjačim za dotike, masažo, seks. Naslednja faza bo ljubimec.
To vprašanje z maserjem je mišljeno resno.

Saša – moški 🙂 Sicer primorec, ki pa masira tudi v ljubljani. Je res fenomenalen. Pride tudi k tebi domov z vso opremo. Cifra: 031 696 753

lp, ewy

Sva že dve:-)))))))))
Morda bo katera javila, kje se je na šverc cartala?

kaj pa če nočem, da pride domov, ker doma je mož
lahko tudi kje na primorskem, ima on kak prostor?

Meni pa paše če pride domov ko je doma mož. Mogoče se bo pa potem zrajtau. Sem glih na tem forumu nekoč prebrala dober recept za slepe in gluhe može- če prosiš za nekaj že dolgo, namesto da popizdiš, pokliči mojstra. Baje bo takoj bolje. Me res zanima.

mislim, da ima, po možnosti s pogledom na morje, a ne 🙂

pokliči, pa sporoči, kako se bosta zmenila.

lp, ewy

A je že tok švoh, da nosi s seboj opremo?

Če me pobereš na poti proti Primorski, ti obljubim, da ne bo nebenemu dolgčas:-))))))))))

Pa plačilo?
v kešu? Naturalijah? Ali obojestransko zadovojstvo in nasvidenje prihodnjič?

jaz sem ženska, ti tudi verjetno?
tko da

koliko pa je on star? a dobr masira? je cifra prava?

Ne, jaz sem mislila, da greva midve skupaj k njemu:-)))))))))
Ena bi bila pri njemu, druga pa vahtala, če bi njegova prišla!:-)))))))

ja to se pa lahko dogovorive?
sem za

joj punce se vam dogaja:))))

Hihihiii, travca že fedrčke dobiva:-)))))))))))

evo mene nazaj. sorry 🙂

star je kakih 30 – 35, mislim da samski. za dodatne usluge ne jamčim, vem pa, da dobro obvlada in ve na katere gumbke je treba pritisnit. drgač je pa tud reševalec iz vode v enem izmed hotelov v portorožu. i think.

opremo – mizo, pa rjuhe, pa olje, pa muzko,…. pa itak prinese s seboj 🙂

plačilo – keš, se razume 🙂

mislim, pa da je tolk dedca, da bi vaju lahko obe obdelal. 🙂

babnice mejte se, jaz mam dost za danes.

ps: cifra je pa prava, brez skrbi

lp, ewy

Jaz odstopim. Prvo mizo, pa olje, pa muzko, pa rjuhe, ja, ja, drugič pa še gate in za brit, pa se deca ne bom mogla nikakor znebit!

Ne, ne, ko bo Sava na Gorenjsko tekla, bomo pa drgač razmišljal:-))

rakica, jaz sem mu poslala sms, pa šeni odgovora
upam da bo kmalu
si res za?

Drage moje! Številko ki jo imate, več ne uporabljam. Nova je 040417947. ewy pokliči, rad bi Ti zahvalil za lepo reklamo. Punco ki mi je poslala SMS sem poklical, ampak mi je vrgla slušalko ko sem se predstavil.Na 031696753 se bo kmalu oglašal en taksist. Mogoče ji on lahko nekako pomaga… Lep vikend, Saša

Jaz sem se ta teden masirala pri njemu in je res božanski, vreden svojega denarja. Vendar ne razumi narobe, s tem mislim na strokovnost masaže.

New Report

Close