Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož in žena ne spita skupaj in nekatere takoj pomislite na

Mož in žena ne spita skupaj in nekatere takoj pomislite na

Povejte prosim zakaj ste nekatere tako ozko usmerjene in tako zadrte, da čim slišite, da nekje zakonca spita vsak zase, takoj pomislite, da se ne ljubita, da tam nekaj škripa??

V tem času, ko vse drvi, ko se vse spreminja, ste v takih stvareh prav uboge, ker nekatere še vedno menite, da se mora spati v isti postelji, četudi zaradi tega nič ne spite, ste prava razvalina, samo bog ne daj, da bi šla spat drugam.
Ja madona, gre za spanje, ko spiš, itak ne veš kje spiš, kaj delaš, ko si pa nekoga zazeliš, je zraven, samo korak in si tam in kako ga šele ljubiš zjutraj, ko se priplazi k tebi, ker si spočita in naspana.Kvaliteta in ljubezen življenja se definitvno izboljša, izgine dolgočasje, sitnoba in pride vse ostalo, zato drage moje, ko nekdo reče spiva-spimo vsak v svoji sobi, imamo vsak svoj kotiček, TO ŠE NE POMENI, DA SE TA DRUŽINA RAZDIRA, ampak, da zna uživati in živeti pravo življenje, da si upa in privošči in upošteva želje posameznika, ne pa da trpijo in so tiho in vsak dan iz dneva v dan životarijo ob moževem smrčanju ali čem drugem.

Seveda pa so tudi zakoni, kjer pa gresta resnično spat vsak zase, ker se ne prenašata več in ravno zaradi takih, je črna luč nato nad vsemi, ki spijo vsak zase. Ampak danes že zdavnaj ni vse samo črno in belo, barve tudi obstajajo!

Meni so uboge ženske, ki nimajo tolk jajc in si ne upajo rečt, ne morem več tko spat, grem v drugo sobo, raje trpi in nič ne spi in moža slej ko prej prežene od sebe, ker je sitna, zoprna, ena sama živčna razvalina zaradi nespanja! Zakaj ne bi pošteno rekle, ne morem več tako in če se dva ljubita je potem še lepše, verjemite!

Jaz spadam med tiste,ki so deležne sočutnih pogledov,ker ne spiva skupaj….

A zakaj?

Ker jaz neznosno smrčim!

Midva že odkar živiva skupaj, spiva ločeno. Ko sem hodila še k njemu čez vikende in sva spala skupaj, sem morala imeti obvezno v ušesih čepke, zaradi smrčanja seveda. In so me včasih zaradi njih bolela ušesa, pokasirala sem tudi vnetje ušes. Ni šans, da bi šlo tako preostanek življenja.

In hvala bogu, da imava zdaj možnost spati ločeno, ker oba bolje spiva.

nova
Uredništvo priporoča

Danes je pozno v noč delal in sem se ves čas zbujala, ker ga ni bilo zraven. Očitno sem druge vrste človek, ki brez njegovega huronskega smrčanja sploh ne zna spati :-)))

Sočutnega pogleda od mene res ne boš deležna, kvečjemu malo čudenja. Čudenje je pa itak ena fajn zadeva, je že Platon povedal 🙂

Jaz menda smrčim, ampak moža to ne moti.
Se mi včasih nareži, pa mu vrnem, ko sredi noči začne klepetati v sanjah.
To ne moti mene.
Potrebujem bližino.
In varnost.
Lepo je spati v isti postelji.

Končno ena na to temo! Jaz se že od nekdaj sprašujem, zakaj obstaja zakonska postelja. Kdo si jo je izmislil in zakaj? OK – za seks je res bolj primerna. Ampak, izračunajte, koliko časa v postelji spite in koliko seksate.
Vsekakor je bolj zdrava lastna postelja, pa če ljubite svojega partnerja neskončno. Saj ga tudi čez dan nimate pripopanega zadaj na hrbtu. Zakaj bi ga imele ponoči?

Tudi midva imava ločene spalnice, pa naju gledajo, kot da sva z lune padla, kadar debata nanese na to temo. Čeprav priznam, da je bila to njegova ideja in sem bila na začetku skoraj malo užaljena, ampak je pa res bolj fajn tako. Se vsaj naspim tako kot je treba.

Pri nas pa je on deležen sočutnih pogledov, češ revček, so ga iz spalnice nagnali. Pa sploh ni tako, sporazumno sva se odločila, ker on bolje spi v dnevni sobi, v spalnici pa smo jaz in ta mala dva, tako, da drug drugega ne motijo. Ta mala dva njega z jokom, on pa njiju s smrčanjem in obračanjem, ki je kar glasno. Tako je volk sit in koza cela, zjutraj pa se zbudi naspan in dobre volje, pa tudi jaz se zbujam samo zaradi otrok, ne pa še zaradi nepotrebnih glasbenih pridihov.

Lp

kje kdo spi nima ravno veze kolikokrat kdo seksa.

midva spiva narazen pogosto. da se vsaj naspim.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Tudi midva sva deležna čudnih pogledov, spiva narazen odkar je prišel prvi otrok. Pa tudi prej sem jaz včasih odšla v drugo sobo spat, da sem se vsaj malo naspala. Tudi moj zeloooo smrči.

Lep dan!
poli

Lep dan! poli

Midva tud. jaz mam v spalni sobi 15 stopinj , ona mora met 19-20.
Pa razumi ženske če moreš.

Hvala enako, kadar ga ni sploh ne spim tako sproščeno, kar nekaj se zbujam, pa tudi zvečer težko zaspim! ne znam si predstavljat da bi vsak spal v svoji postelji v svoji sobi!

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

kako ste spale kot mali otroci tiste, tisti ki se bolje naspite v svoji postelji. Ker jaz recimo sem dolgo spala s starši in še zdaj se vedno tiščim k možu, na srečo ga to ne moti!

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Se strinjam s tabo

New Report

Close