Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek barvanje las pri frizerju

barvanje las pri frizerju

mislim, da se bom tokrat prvič dala razvajati in si dala tudi pobarvati lase pri frizerju. do sedaj sem to vedno počela doma.

koliko običajno stane barvanje las pri frizerju? kakšnem normalnem, ne fancy ala Stevo, Mič?
koliko časa traja barvanje+striženje – da vem splanirati čas?

saj bom jutri klicala svojo frizerko, ampak zdajle mi je ta ideja padla na pamet in mi ne da miru. tenkju.

lasana; striženje+barvanje dolgih las (sredina hrbta) pred enim mesecem 10k (z napitnino vred).

Prameni, srednje dolgi lasje, 2,5 uri največ, cca 10 tisoč!!!

Baaaaa, a ste vse iz Ljubljane? Mene to pride 5500 – 6000 sit (tudi dolgi lasje), kar je med dražjimi frizerji v Prekmurju

Barva mora biti na laseh 30-35 minut(odvisno od proizvajalca)pri nas v salonu smo imeli Lorealove barve.5 min računaj za nanašanje 10 za umivanje, če se boš strigla še cca.20 min. potem pa še fen tudi nekje od 20 do 30 min.(Če imaš dalše lase traja mogoče 20 min dlje).Pri nas je bila cena za kratke lase barvanje+striženje in dodatki(Loreal) 10.700.

Želim ti lep dan in lepo frizuro.

Tina

mene pridejo prameni – dolgi lasje in striženje, skupaj 6000 sit…. je pa kakovostno:) nikol ne bi dala za to 10000…

New Report

Close