Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No pa še druga stran na temo BAR

No pa še druga stran na temo BAR

Kopirano s sosednega foruma:MIŠOTOV BLOG (ali nateg Slovencev)

PONEDELJEK..!!
13.12.2005 03:34
Hey Hey,

ja, ponedeljek je za nami, promocija na radiu, včerajšnje lepljenje jumbo plakatov v Dravljah pred Mercator centrom, po pravici povedano: res “fajn” občutek videt sebe na “jumbotu”, sva ova hkrati kar podobno pokomentirala in se prav prijetno nasmejala, ko sva končala.. .)

Promocija na HITu je bila meni osebno bolj ljuba, čeprav je prejel več glasov Andrej, tudi klici so bili samo njemu na kožo, sem se bolje počutil v Domžalah, kot na Radiu Center v Mariboru, no, pričakoval sem več od “domačega” radia, verjetno je bil to razlog..na HITu sva imela skoraj eno uro časa samopromocije, čeprav so klicale samo Andrejeve fanice, sem imel vsaj kaj za povedat oz. odgovarjat..medtem ko na Centru-krnekaj, vse preveč na brzino, nevem niti če sva imela dobrih 5 minut etra, torej nič od štajerske podpore.. RES KRNEKAJ..! Ampak ok, v bistvu sem to prizorišče zapustil kot poraženec, v kar niti nisem dvomil po pravici povedano..
No, večer, dvoboj v BARu, vse preveč napeto iz strani “ekipe”, nič kaj razpoložen pričel z večerom, no ja, ko sem zagledal svojo ekipo-res IZREDNO pozitivno in lojalno, se mi je razpoloženje dvignilo in začel se je res pravi dvoboj..
Andrej je takoj izkoristil prednost domačega terena, velika večina gostov, ki je prišla v prvi uri v lokal, je točno vedela zakaj in kako, torej Andrejevi..po pravici povedano, sem skoraj opustil upe za zmago v ponedeljkovem večeru, ker se RES nisem NITI najmanj pripravil oz. probal koga pridobiti na moj račun v BAR!! Ko sem opazil, da Andrej misli izredno resno, da se je zagnal res na nož, kar pomeni tudi pregovarjanje oz. “krajo” gostov, mi je pa malo dvignilo pritisk.. =) Ampak sem se vseeno ravnal po načelu, kar seješ-žanješ, zato sem se enostavno prepustil toku dogodkov, čeprav je moja ekipa žlendala nonstop, kako Andrejevi kradejo in to in ono, sem se samo smejal in kao, saj bo, ne sekirajte se.. =) In res, naenkrat se pojavi v lokalu “kolega”, ki sem nazadnje pred BARom govoril z njim verjetno dve leti nazaj, krnekaj, dečko probal srečo v LJ, jo našel in zdaj vse ok.. se pogovarjava in on meni, da je kolega dobil sina in da so vsi v nekem baru nedaleč od BARa..jaz njemu razložim za kaj gre med nama z Andrejem v zadnjem tednu, spet on meni: “Kaj je najdražja pijača pri Vas?!”!..in da se še vrne verjetno..
No, mi delali kolikor smo pač imeli za delat, prodali par penin, liter jegerja in se v bistvu kar približali Andrejevi prednosti iz prvega dela in jih celo prekosili v drugem..dva litra vodke smo prodali Francozom, ki so zalutali v naš BAR..! =)
V tretjem delu, smo bili kar blizu en drugemu, spet skoraj nisem mogel verjet, v BAR so mi hodili ljudje, ki sem jih res NAJMANJ pričakoval, kar bo na koncu tudi bistvo bloga..
No v četrtem delu pa kot sonček iznad viharnih oblakov, zagledam tega kolega iz Maribora in ekipo 9ih ljudi, krodnekoder.. Daj Perignona..
Ojej, vsi panični, Perignona smo prodali, steklenica je 45.000sit.. pa ne samo to, daj še liter jegerja…!!! račun za 65.000sit v minutki..!! Kolega je dobil sina in to je bilo potrebno zapiti..potem pa kar eden za drugim, tam liter, tu liter, spet en liter PErignona, še jegerja… NORO v glavnem, VSE SE JE ODVILO SAMO OD SEBE!

Ta fant me je v bistvu prosil, da njegovega imena sploh ne omenjam, ga ne izpostavljam in sploh pozabim na to, kar je naredil danes zame! No, to je nemogoče, v meni je pustil pečat za vselej verjetno!! Angel..pfff..in ga že ni več..

In kaj je rdeča nit sporočila?!
Določene stvari so ti v življenju namenjene, določene prikličeš sam s svojimi dejanji, ker sem Andreju RES prepustil popolnoma ponedeljkov večer, v bistvu sem ga res sprejel z nasmehom in dobro voljo, se mi je kar naenkrat vse obrnilo in se res odvilo VSE v mojo korist, za ponedeljek, PRECEJŠNJO!!!!

Hvala Vam, če ste bili del te zmage!!

Do sobotke je še samo par dni..VERJAMEM v Vas!!!

MOČ je v TEBI, GLASUJ zame!

Lp
Mišo

Odgovor:
Joj, Mišo bi bil pa dober za pisanje kakšnega mehiškega limonadnega scenarija. Kar na enkrat se je našel en kolega, ki ga je ravno pil z drugimi kolegi v nekem drugem baru (le zakaj je sam prišel v Bar in ne kar z ostalimi frendi, ki so ga družno pili in proslavljali rojstvo sina?!). In potem gremo v Bar in seveda naročimo najdražjo pijačo, pa ne eno, flaše so kar letele. Ja valda! Ej Mišo ti imaš slovence res za ene naivneže! Res se je težko zmenit s kakšnim tvojim frendom v stilu: prite v Bar, naročajte Perignona, vam kasneje, ko zmagam, povrnem denar. Seveda, pa ta kolega, ki je dobil sina noče biti imenovan. Če je vse res, kar praviš, pokaži kdo je ta novopečeni očka!
MIŠO to je pa res fer igra. In potem vse te tvoje limonade daš na BLOG! Le kdo tukaj igra? A res misliš, da smo Slovenci tako naivni? In kdo se bo našel danes, ki bo ponovno naročal Perignona? Kakšna prijateljica?

In zakaj to ne bi bilo mogoče…ta zgodba…priznati pa moraš, da jo je napisal kar dobro;))!

Res vas ne razumem, zakaj toliko nerganja in pluvanja en čez drugega, je pač tako, da je Andrej všeč nekomu, Mišo nekomu in basta!

Tudi meni Andrej ni všeč in kaj zdaj, vas bom tukaj vse prepričevala kakšne mone ste, da glasujete in ga podpirate, vam bom govorila kakšna rit da je, hinavc in vse najslabše o njemu, le zakaj, ustvarili ste si neko podobo, kot jaz recimo o Sari, ki mi je bila najljubša v tem Baru in kdorkoli je govoril slabo o njej, naj, tako misli on, jaz mislim po svoje, kaj je resnica pa jih ve malo, le tisti, ki te ljudi osebno dobro poznajo, vsi ostali si lahko le mislimo in sanjamo kdo da to so. Zato brez veze pljuvanje čez kogarkoli, zmagal bo ljubljenec Slovenije;))…saj bo kmalu konec tega showa.

Ah, daj no…
Andrej s svojim vihanjem ustnic navzgor in obvladovanjem jeze (tresočim glasom) je pa angel?
Ne maram ljudi, ki skrivajo svoja čustva in med njih vsekakor spada Andrej.
Vsi ostali tekmovalci, ki so že izpadli, so si prislužili moj glas, za Andreja se mi pa ne ljubi niti telefona dvignit.
Fant je kot megla in takšnega človeka si želim ob sebi samo ob PMS. Da je tiho ko rit.
S čim vas je Andrej tako prepričal? Bi za njega glasovale tudi, če bi bilo v Baru 11 “Andrejev”? Ali glasujete zanj, ker vam ostali niso všeč? Ker če je tako, je to podobno formuli 1. Polovico sveta za Šumija ostala polovica proti njemu-ni važno komu.
Malo razmislite, komu boste dale svoj glas.
Mojega vsekakor dobi Mišo!!!

Hahahaha, pa ti si ravno taka, kot tisti, ki so proti šumiju. Glasuješ za vsakogar, ki ni Andrej. Hahaha

Moram te razočarati- v soboto bom prvič glasovala.

In še to- zadnji teden šteje tudi promet. LJUBLJANSKI in štajerski finalist ustvarjata promet sredi LJUBLJANE!!!
Je to fer?

a mišo pa ne skriva čustev, on se še bolj skriva za sabo

****me

Je ena ralika: v Ljubljani je polno priseljencev, zato so tudi vsi bolj strpni do drugih, tudi do Štajercev. Obratno pa ne bi mogla rečt. Sicer naj pa kr zmaga Mišo, sej mu PopTV itak rihta, da bo zmagal. Ker rabijo enga takega samovšečneža.

Po mojem mnenju bi pa morala bit zmagovalka Sara.

Nebi rekla, da so ti priseljenci gostje v Asu- ali se pa motim.

Zakaj pa imaš Miša za samovšečneža? Ker je pač lep?

Vsekakor.

mene pa neki zanima: sicer ni v zvezi z zgornjim pisanjem, pa vseeno. pravijo, da so si to tekmovanje s prometom zdejle na koncu zmislilui, da ima mišo več možnosti za zmago. kolikor sem jaz razumela, gre za igro z napisanimi pravili (oz. scenarijem), ki so po vsej evropi (koliko so omenjali v baru) enaka. to rej si pravil ne morejo zmišljevat kar sporti po vetru, ali kako?

Punc, kako ste nekatere naivne… Če bo zmagal andrej, bo to zato, kr si je zmago zaslužil. :))) Če pa bo zmagal Mišo, bo to zato, ker mu je POP TV (v sodelovanju z Gabrom&Co.) to zorganiziral… :)))

Vidim, da bo še ziher en teden pester – kar se tiče te teme… :)))

P.S.: Ne navijam za Miša, ker mi ni všeč. Andrej pa mi je še bolj antipatičen…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Žogica, si mi vzela besede izpod prstov :o)) Bogi Andrej, če bo izgubil, bo sigurno zato, ker ga popovci ne marajo, pa nihče od tekmovalcev (z izjemo Jasne) ga ni maral…. Kako so vsi okoli njega čudni! Prav grdi so TI, TI, TI smotkoti!

HALLO PUNCE! A se vam prav nič ne zdi čudno, da so vsi, ki so bivali z njim 24 ur na dan rekli da je malce čuden. Ve, ki ga vidite le vsak dan po pol urce in še to le izseke, pa menite, da je oh in sploh.

Always look on the bright side of life!!!

*** me…..a mišo da je LEP??????????
men se zdi grd ko drek in u glavo je kot bi kuro u rit pihnu.))))))))

jjjjo napisal:

> *** me…..a mišo da je LEP??????????
> men se zdi grd ko drek in u glavo je kot bi kuro u rit
> pihnu.))))))))

Ja, meni je lep. Frizuro ima pa moderno, kaj zato?

Mu mogoče kaj zavidaš? Kar ima on in ti nimaš, da tako kontriraš?

ja definitvno ima nekaj več in nekaj manj….
več ima- pimplna , manj pa možganov.
ha)

No, nekaterim ženskam je torej on čista petica.

Ne šteje samo pamet veš?

a on je lep??
hehehe sto ludi sto čudi…men on ni lep…sam dobro rit ima in to je vse (moje skromno mnenje) 😉

***me, saj to je žalostno,da pri nekaterih šteje samo dobra rit))))))))))))
tisti verjetno več kot do riti itak ne vidijo hahah

LEP???? Hallo!! Očitno imam preslabo dioptrijo!!!

Žogica, zakaj si zasluži Andrej zmago? Zakaj pozabljate, da je to BAR in ne merjenje IQ-ja? Naj zmaga najboljši barman, ne najboljši študent matematike!
Če bi bil naslov oddaje TRGOVINA in bi se ti kot trgovka prijavila na tekmovanje- bi bilo vredu, da bi imela od tebe veliko več glasov študentka prava, ki ne kadi in ne pije in ne bi imela pol tvojega znanja? Ti pač kadiš, je tako? JEB* ga, tako je. Mišo bolje obvlada posel- zato sta tam in jaz ocenjujem samo to.
In da Andrej NE PIJE? Vsak dan pije z Mišom. Včeraj je z veseljem cuknil borovničke. Res je, da ne kadi. Ampak tudi Mišo ne…

Katja, se podpišem. Če so vsi tekmovalci in Gaber negativno nastrojeni proti njemu, potem je z njim nekaj narobe.

In da ne pozabimo na manipulacijo z Jasno.
Ne, fant mi ne sede…

Ampak Gaber bi moral biti nepristranski. Do vseh enak in konec debate. On pa čisto preveč favorizira-možno celo, da mu bo Milošu nastavil igro,ker bo kak {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobil stran.
Je pa jasno, da so proti najboljšemu vsi nastrojeni – čist mimo ! Trn v peti od prvega vročega stola naprej.

Če je Andrej manipuliral z Jasno, je ona prva tako z njim. A je tako? Bedak tisti,ki se pusti zmanipulirat. A Ostali pa niso manipulirali med seboj? Vsi po vrsti so! Večini je Andrej deloval tako, ker se je edino z njo poštekal. In če ona ne bi želela nič imeti z njim, bi lahko on manipuliral kolikor bi želel, pa ne bi pomagalo…

New Report

Close