Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vgradna omara

Vgradna omara

Za predsobo potrebujemo vgradno omaro. Prosila bi vas, kam se lahko obrnemo, da bi tako omaro dobili v najcenejši izvedbi.
Hvala za pomoč,
lp

Povej koliko je zate nizka cena in približno mere.

Najcenejša varianta:

Baumax: konzole z nosilci, police, palice za obešanje in vrata …

Nataša

pri Izi Mobili pride vgradna omara za predsobo dolžine 2 m in višine 2,6 m
razdeljena na 2 dela (2 x 1m); zgoraj v obeh polica, en del s policami, drugi del pa 2 palici za obešanje + 1 polica z montažo 220.000 sit. aja, pa še ogledalo na enem delu vrat.
je pa cena zelo odvisna od tega kaj daš notri; izvlečne police so dosti dražje, kot navadne police (so pa super za čevlje, midva jih nisva dala ravno zaradi cene); izvlečne košare veliko prinesejo k ceni….
a se ti zdi to drago?
pozdrav od Taje

Mi že kar nekaj let prisegamo na

– z njimi najbolj zadovoljni

obstaja tudi

oz.

in

Niso najcenejše rešitve, so pa po naših izkušnjah definitivno najbolj kakovostne, trajne, užitne, všečne, estetske … 😉

nabavili pri Akronu, predlani. Omara velika 2,6 x 2,6m, notri 6 predalov (za čevlje), 3 palice za obešanje jaken in plaščev, 8 polic in na vrhu ena dolga polica (za kufre, čelade, odeje…). Cena okoli 230.000 sit.

Notranjost zelo super, žal me pri naročilu zaposleni ni opozoril, da vrata ne smejo biti daljša od 1m, naša pa so dolga počez (ne v višino seveda) 1,3 m in se non stop zvijajo.

Mi smo jo pred enim letom naročili pri Hoby lesu v Škofji vasi pri Celju. Zelo zadovoljni. Od vseh mojstrov, ki so sodelovali pri gradnji in opremi hiše so bili prav oni najbolj profesionalni. Prišli in naredili kot je bilo dogovorjeno, pa čeprav smo na čisto drugem koncu Slovenije. Pa še cenovno zelo ugodni.

Defenitivno Akron !!!

Hvala vsem,
lp

New Report

Close