Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi nastopili v Baru in kaj bi na to rekli vaši starši?

Bi nastopili v Baru in kaj bi na to rekli vaši starši?

Jaz ne bi nikoli. Če pa bi, bi moji starši zagotovo ponoreli (ne od veselja 🙂

po svoje imam srečo.
Imam štiri otroke in vsem se zdi BAR butast.
Očitno zelo prav razmišljajo.

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

koliko pa so stari tvoji otroci?

nova
Uredništvo priporoča

Pri 18ih, 19ih bi verjetno razmišljala o prijavi. Zdaj definitivno ne več. Kaj bi starši mislili? Očeta ni bilo več, mame tudi ni bilo na sceni, tako, da se sploh ne bi ubadala s tem. Bi pa bila po mojem mnenju ena od babic ogorčena, bi se mi celo odrekla. Drugi pa ziher tudi ne bi bilo všeč, vendar bi mi stala ob strani.

No, ampak roko na srce… KAJ je tako groznega pri BARu (z izjemo prekomrnega pitja)? Naučili so se nekaj novih stvari, ogromno novih izkušnj – non stop nekaj počnejo. Pa še precej zaslužijo. In, če nimaš kaj skrivati, se ti ni težko postaviti pred kamero (itak pa kamere zelo kmalu sploh več ne opaziš in pozabiš, da je tam nekje :))). Takšno je moje mišljenje.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ne vem sicer, kaj bi rekli moji starši…ampak jaz se ne bi nikoli prijavila. nekako ne bi prenesla misli, da me vesoljna Slovenija opazuje pri umivanju zob, tuširanju, britju nog,…takih za moje pojme “zasebnih” opravilih. sicer nimam kaj za skrivat ampak v kopalnici sem pa rada sama.

Ne bi nastopila, tako da tudi mojim ne bi bilo treba nič reči :))

Ma smo tukaj v glavnem sami starši in mislim, da se ne obremenjujemo več s tem, kaj bi rekli naši starši.
Kaj bi rekli možje, žene ali otroci, če nas toliko časa ne bi bilo doma – najbrž ne bi skakali v zrak od veselja, kajne?

Tudi če bi bile okoliščine drugačne, se jaz za bar ne bi odločila, ker mi tovrstno delo ni všeč.

Če bi imela 20 let, bi moja mat sigurno protestirala….. in bolj kot bi ona protestirala, bolj bi jaz šla….hahaha

Edini realiti, kateremu bi se pridružila je Survaivor…:))

Mislim in kaj je tako groznega v tem Baru??? Saj ni treba pit če ne piješ, saj ni treba pičkart če ne pičkariš, si tak kot ponavadi in to je ja normalno, mar ni, potem bi se te morali starsi sramovati tudi če nisi v Baru?! Če pa bi šel v bar zato, da bi hinavil, se delal frajerja, napijal, pičkaril in zganjal afne, sramotil sebe in ostale, ja potem pa ne bi bilo čudno, da bi starši doma zganjali haloo. Če mene vprašaš, bi imela še najraje Saro, zakaj, ker je taka ko je, prizna napake, pokaze jih, pa ne se zdaj spet zapenjat v Borovničke, še dobro da jih ma rada, če ne folk ne bi več vedu kaj ji še očitat! Poštena je, iskrena, fer…le kaj zelis boljsega, aja Drejcka, potuhnjeno rit, tišino, ja take mamo radi Slovenci, očitno!

Zatorej Bar gor ali dol, če si v njemu tak kot ponavadi, potem ni panike, ker veš kako te sprejemajo domači in če te ne, te ne sprejemajo že doma, te tudi v Baru ne bi, zakaj…pa ve le posameznik vsak zase.

New Report

Close