Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Službena zabava

Službena zabava

Če imate službene zabave pred koncem leta – kdo to plača? Sami, iz sindikalnega denarja, služba ali delodajalec? Kdo? Koliko si sploh lahko privoščite. Jaz sem sindikalna zaupnica in mi vsi pripovedujejo, kam hodijo na večerje, večdnevne izlete itd. in vse to časti sindikat. Mi pa imamo zelo malo denarja, ker nas je pač malo zaposlenih. Si z zbranim denarjem ne moremo nič bistvenega privoščiti, nobenemu pa tudi ni, da bi kaj sam zraven primaknil.

sami plačamo vnaprej za hrano, pijačo tam sproti, sami rezerviramo prostor.In je ne imenujemo sindikalna zabava, ampak kar službena zabava. Tisti, ki ne želi plačati, se pač ne prijavi in ne gre.

LP

enako kot pri mi4*

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))
nova
Uredništvo priporoča

Pri nas vse te zadeve plača firma. Od službenih zabav do dedka mraza in daril za otroke.
No, jaz tako ali tako nikamor ne grem, razen če je namenjeno otrokom zaposlenih (lutkovno gledališče, dedek mraz, …).

plača služba, torej delodajalec. sindikat nima nič s tem.

enako kot mi4*
+ darila za otroke tudi sami :((

Če gremo med letom na kako večerjo, organiziramo in plačamo sami, novoletno večerjo plača delodajalec.

Izletov ni, dedka mraza ni, daril tudi za kak okrogel rojstni dan ni oz. jih kupimo iz svojih žepov.

5.000,00 SIT na osebo plača firma, razliko krijemo sami.

V.

New Report

Close